Kılıçdaroğlu, başkanları İzmir’de topluyor!

Kılıçdaroğlu, başkanları İzmir’de topluyor!

Son yerel seçimde büyük başarı elde eden Cumhuriyet Halk Partisi, bu başarısını pekiştirip genel iktira yürümek için yerel yönetimlere büyük ağırlık vermeye başladı. CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları toplantısının ardından bu kez Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, tüm CHP'li belediye başkanlarını İzmir'de toplayacak.

07 Kasım 2019 - 10:53

Didar DEMİRCİ - oncusehir.com'un Genel Merkez kaynaklarından edindiği bilgiye göre Cumhuriyet Halk Partisi Gelen Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm belediye başkanlarını 21-22-23 Kasım 2019 tarihlerinde İzmir'de toplantıya alacak. İzmir Kaya Termal Otel'de düzenlenecek belediye başkanları toplantısı için tüm Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarına davetiye gitti.

İKTİDARIN YOLU YERELDEN GEÇER

Bilindiği gibi son yerel seçimlerde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere özellikle büyükşehirlerde güçlü bir çıkış yakalayan Cumhuriyet Halk Partisi, yerel yönetimlerdeki başarısını, doğru proje ve hizmetlerle pekiştirmek istiyor. Genel iktidara giden yolun yerel yönetimlerden geçtiğinin bilinciyle hareket eden CHP Genel Başkanı ve CHP'li Belediye Başkanları da boş durmuyor.

ÇALIŞTAY 3 GÜN SÜRECEK

Bugüne kadar belediye başkanlarının etkin çalışmalar yapması, vatandaşı memnun edecek hizmetlere motive olması için birçok çalıştay düzenleyen CHP, bu kez başkanları İzmir'de bir araya getiriyor. 3 gün sürecek toplantıya ise bizzat Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlık edecek. Toplantılarda CHP'li belediye başkanların model projeler üzerinden vatandaşa hızlı hizmet götürmesi, belediyeler arasında iş birliği, belediyeler arası yardımlaşma gibi konuların da gündeme gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ege Üniversitesi Hastanesi poliklinikleri 1 Haziran'da açılıyor
Ege Üniversitesi Hastanesi poliklinikleri 1 Haziran'da açılıyor
İzmir'de kaçak etil alkol imalathanesine baskın
İzmir'de kaçak etil alkol imalathanesine baskın