Kırkpınar: İYİ’ler ordusu her geçen gün çoğalıyor

Kırkpınar: İYİ’ler ordusu her geçen gün çoğalıyor

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı Ödemiş’e giderek ilçe teşkilatı ve esnafla buluştu. Başkan Kırkpınar, “Yarın seçim varmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi

04 Şubat 2021 - 10:16

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı, ilçe gezilerine kaldığı yerden devam ediyor. Son olarak, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Ödemiş’e giden İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, hem ilçe teşkilatını ziyaret etti hem de esnafla görüşüp sorunları dinledi. Başkan Kırkpınar’a ziyaretinde, İl Sekreteri Hasan Yıldız, İl Başkan Yardımcıları Fisun Örük, M. Fatih Zaimoğlu ve Yiğit Kumman’da eşlik etti.

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Kırkpınar, “İlçe gezilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ödemiş’te hem teşkilatımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya geldik; bundan sonraki süreçte nasıl bir yol haritası izleyeceğimizi anlattık. Esnafımızla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledik ve gerekli notları aldık. Elde ettiğimiz notlardan hazırladığımız raporu da en kısa zamanda genel merkezimize ileteceğiz. İYİ Parti olarak her zaman yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Sadece seçim zamanlarında değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Olası bir baskın seçim duruma karşı da vaziyet almak en büyük görevimiz. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

‘GÜCE GÜÇ KATILIYOR’

İYİ Parti’ye yeni neferler kazandırmak için de üye kayıt çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Kırkpınar, “Partimize katılan her bir yeni üye gücümüze güç katıyor. Siyasette kadınlarımızın gücünün de son derece farkındayız. Bunun için kadın politikaları başkanlığımız da aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. İYİ’ler ordusu her geçen gün daha da çoğalıyor” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk edemez!
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk...
İzmir'de fabrika gibi okul: Cirosu 1 milyon TL'ye yaklaştı
İzmir'de fabrika gibi okul: Cirosu 1 milyon TL'ye yaklaştı