Kulislerde Sürekli’nin Yönetim listesindeki isimler şu şekilde

Kulislerde Sürekli’nin Yönetim listesindeki isimler şu şekilde

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yönetim kadrosundaki isimlerin olduğu listeyi tamamlayıp geçtiğimiz günlerde Ankara’ya gitmişti. Sürekli’nin onaylatacağı liste şu şekilde olduğu iddia edildi.

16 Mayıs 2019 - 23:16

Sürekli, geçtiğimiz gün Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e ve son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a listesini onaylatmak için Ankara’ya gitti. Ancak Sürekli her iki isimle de görüşemedi. Sürekli bugün listesini onaylatmak için İstanbul’a gitti.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yönetim kadrosunu kesinleştirmek için listelerini toparlayıp Ankara’ya gitti. Sürekli’nin listesinde yer alan isimleri yarın kamuoyuyla paylaşması bekleniyor. İddialara göre yönetim için CV bırakanlar arasından Adnan Yaşar Görmez listeye alınmazken iş insanı Feyim Özçelik listede yer aldı. İşte Sürekli’nin yönetim için oluşturduğu iddia edilen liste şu şekilde; Torbalılı İş Adamı Feyim Özçelik Konak Belediye Başkan adayı Melek Eroğlu, AK Parti teşkilatının yakından tanıdığı, eski Bakan Nihat Zeybekci’ye yakın siyaset yapan Emrun Sulayıcı, gençlik kollarından gelen ve Hamza Dağ’a yakın olan Mustafa Gedikoğlu, Nükhet Hotar’a yakın siyaset yapan, eski il başkan yardımcısı Dilaver Kişili, Gençlik Kolları eski İl Başkanı Adil Yüksel, Kadın Kolları eski İl Başkanı Gözde Keskin, eski İl Başkan Yardımcısı Ahmet Şimşek,  İbrahim Ölmez, Eski Milletvekili İsmail Katmerci’nin oğlu, Furkan Katmerci, eski Milletvekili Tevfik Ensari’nin oğlu Münir Ensari, Emrullah Duran, iş insanı Hayrettin Uçak,  Seferihisar Belediye Başkan adayı Hamit Nişancı, eski il yöneticisi Aykut Dikencik, Bayraklı Belediye Başkan adayı Ali Aslan ve avukat Mehmet Gökhan Çelik.

Alınan bilgilere göre, İl yönetimi için CV bırakanlar arasında eski Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ismi onaylanmayarak listeye alınmadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İçişleri Bakanlığı: Aranan 2 bin 806 şüpheli yakalandı
İçişleri Bakanlığı: Aranan 2 bin 806 şüpheli yakalandı
Kadifekaleli kadınlar kooperatif kurdu
Kadifekaleli kadınlar kooperatif kurdu