Mehmet Akif Alakurt’tan skandal bir açıklama daha!

Mehmet Akif Alakurt'tan skandal bir açıklama daha!

Sosyal medyadan Türk bayrağına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt, hakkında soruşturma başlatıldı. Alakurt ise konuyla ilgili yine sosyal medyadan, “Kişi tüketmeye çalışarak harcadığınız zamanla gidip hayırlı olacağınız en verimli yer tuvalet olacaktır” açıklamasını yaptı.

26 Temmuz 2019 - 14:02

Çiğdem CANPOLAT - Oyuncu Mehmet Akif Alakurt, bu kez de sosyal medya hesabı Instagram'da Türk bayrağını paylaşıp “Bu Rıfkı cumhuriyetinin bayrağı değil mi?” diye yazdı. Bu paylaşımı üzerine iddialara göre bir takipçisi tarafından Alakurt polise ihbar edildi. Konuyla ilgili inceleme yapan İstanbul Emniyeti Siber Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, hazırlanan raporda, Alakurt'un devletin egemenliğini alenen aşağıladığı ifade edilip soruşturma başlattı.


Alakurt ise bu olaylardan sonra sosyal medya hesabından o gönderiyi kaldırarak, “Kişi tüketmeye çalışarak harcadığınız zamanla gidip hayırlı olacağınız en verimli yer tuvalet olacaktır. Şimdi oturun abd icadı inter ve telefonlarınızla kendinizi adamdan sayın bende izliyorum sizi.” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de atık maske ve eldivenler için önlem
İzmir’de atık maske ve eldivenler için önlem
Çiğli’de e-imar dönemi başladı
Çiğli’de e-imar dönemi başladı