Mehmet Karanfil: Herkesin aday olmaya hakkı var

Mehmet Karanfil: Herkesin aday olmaya hakkı var

CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, kongre süreci boyunca Selçuk’ta kırgınlıkların ve küskünlüklerin yaşanmayacağını belirterek, “Partimizde herkesin aday olmaya da, ilçe başkanı olmaya da hakkı vardır. Sonuçta bir seçim süreci içerisindeyiz” dedi.

22 Ekim 2019 - 17:47 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 09:39

Çiğdem CANPOLAT - CHP’nin kongre sürecinin başlamasıyla İzmir’deki tüm il ve ilçelerde seçim telaşı yaşanıyor. Bu süreci kavgasız ve gürültüsüz bir şekilde geçirmek isteyen yönetimler ise seçimlerin düzgün bir şekilde ilerlemesi için çalışıyor.

Selçuk’ta da böyle bir süreç geçirmek istediklerini söyleyen CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, gazetemiz oncusehir.com’a yaptığı açıklamalarda Selçuk’ta yaşanan süreç hakkında bilgiler verdi.

CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, “Bizim kimseyi kırmaya niyetimiz yok. Şimdiye kadar da olmadı, bundan sonra da olmaz. Elimizden geldiğince arkadaşlarımızı bir araya getirmek, hepsini birleştirmek, barıştırarak dostluk içerisinde bir kongre süreci geçirmek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“TÜM MAHALLELERDE SANDIK KURMAYI HEDEFLİYORUZ”

Seçim tarihine İl Başkanlığı ile ortaklaşa karar vereceklerini söyleyen Karanfil, Delege seçimlerimizi İl Başkanlığımız ile ortaklaşa karar verip bir tarih belirleyeceğiz. Ama tahminlerimize göre bu ayın 23’ü gibi yapacağız. Seçimler boyunca tüm mahallelerde sandık kurmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“HERKESİN ADAY OLMAYA HAKKI VAR”

Adaylık için daha erken olduğunu söyleyen Başkan Karanfil, “Aday olacak arkadaşlar muhakkak olacaktır. Partimizde herkesin aday olmaya da, ilçe başkanı olmaya da hakkı vardır. Sonuçta bir seçim süreci içerisindeyiz. Hayırlısıyla kazasız belasız bu süreci de atlatacağız” 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca: Bugünkü can kaybına önlenebilir sebepler yol açtı
Bakan Koca: Bugünkü can kaybına önlenebilir sebepler yol açtı
İzmir'de sokak satıcılarını koordine eden uyuşturucu çetesi çökertildi
İzmir'de sokak satıcılarını koordine eden uyuşturucu çetesi...