Menemen Belediyespor’a Başkan Aksoy dopingi

Menemen Belediyespor'a Başkan Aksoy dopingi

Son 3 haftada 1 galibiyet alabilen Menemen Belediyespor Serdar Aksoy’un prim dopingi ile deplasmanda Bandırma Spor’a gol oldu yağdı.

22 Nisan 2019 - 16:52

Menemen Belediyespor önümüzdeki hafta 1 puan dahi alırsa şampiyon olacak.

Menemen Belediyespor ve Bandırma Spor arasında gerçekleşen maçta Menemen Belediyespor’un galip gelmesi durumunda Belediye Başkanı Serdar Aksoy futbolcu başına kendi cebinden 5 Bin TL ödeyeceğini açıklamıştı. Başkan Aksoy sözünü tuttu Menemen Belediyesporun galibiyetinin ardından ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.


Serdar Aksoy geçtiğimiz Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyerek Menemen Belediye Spor hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Menemen Belediyesine dair 2017 sayıştay raporlarının incelenmesinin ardından eski Belediye başkanı Tahir Şahin’in halka ait olan 176 gayrimenkulü Menemen Belediye Spor’a verdiğini söyleyen Aksoy bilirkişi raporlarıyla bunu kamuoyuna sundu.

Menemen halkına ait olması gereken gayrimenkullerin hukuka aykırı tutumlar ile satılması ve devredilmesine sert çıkan Aksoy, Menemen Belediyespor’un bir şirkete devredilmesine ve aile takımı olmasına asla müsaade etmeyeceğinin ve takımın halkın takımı olarak kalacağını açıklamış bu konuyla ilgili hukuki sürecin devam ettiğini ve takımın şahıs şirketine devri sürecinde mahkemece yürütmeyi durdurma kararı alındığının altını çizmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
17 yaşındaki Ceren'in katil zanlısı yakalandı... Kız arkadaşı sandığı için vurmuş!
17 yaşındaki Ceren'in katil zanlısı yakalandı... Kız arkadaşı...
Aydın'da 2 stajyer doktorun Kovid-19 testi pozitif çıktı
Aydın'da 2 stajyer doktorun Kovid-19 testi pozitif çıktı