MODEKO PAZAR PAYINI ARTTIRACAK

MODEKO PAZAR PAYINI ARTTIRACAK

MODEKO’nun yeni pazarların kapılarını araladığına vurgu yapan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleye, Türk mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası pazarlardan aldığı payın artacağını söyledi. 

03 Mart 2020 - 10:55 - Güncelleme: 03 Mart 2020 - 11:36

Türk mobilya sanayinin en seçkin markaları MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda, yerli ve yabancı binlerce sektör paydaşıyla buluşmaya hazır. 4 Mart’ta Türkiye'nin en büyük fuar kompleksinde başlayacak organizasyon 5 gün sürecek.  MODEKO’nun yeni pazarların kapılarını araladığına vurgu yapan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleye, Türk mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası pazarlardan aldığı payın artacağını söyledi. 


BÜYÜK İLGİ OLACAK
Türkiye’nin dış ticaret dengesini  pozitife çeviren mobilya sanayi,  4 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Fuar İzmir’de 31’inci kez bir araya gelmeye hazırlanıyor. Mobilya sektörünün öncü 317 firması yaklaşık bir haftadır fuar alanında hummalı çalışmalarını devam ettiriyor. MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı Ev Mobilyaları, Ofis Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları ve Halı Bölümünden oluşacak. Sektör profesyonelleri dünyada oluşan şartların da etkisi ile MODEKO’ya olan ilginin bir kat daha artacağı görüşünde.


NE KADAR ÜRETİRSEN O KADAR GÜÇLÜSÜN
MODEKO katılımcıları ve ziyaretçilerine başarı dileyen Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen mobilya üreticileriyle birlikte ülke ekonomisine katkı koymaya hazır olduklarını açıkladı. İşleyen, “Sürekli değişen dünya kojektüründe güçlü olanlar ve güçlü olmayı hak edenler kazanıyor. Kendisini yenileyerek standartların üzerinde üretim yapan bizim katılımcılarımız, MODEKO’da gücünü bir kez daha ortaya koyacak. Fuar İzmir’deki mobilyaların tasarımları, üretim kalitesi ve fiyatları sektör profesyonellerinin aklını başından alacak. Ulusal ve Uluslararası pazarlardaki gücümüze güç katacağız. Ülkemizi ve üreticilerimizi daha güçlü kılmak için Efor Fuarcılık olarak çok çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Kendi alanında dış ticaret fazlası veren mobilya sektörümüzün ihracat hedeflerinin yakalanması için yapılan her çalışma kutsaldır”dedi.  
GÖZLER KAMAŞACAK
MODEKO 2020 kapsamında 317 seçkin marka ürünleriyle İzmir’de görücüye çıkacak. İzmir, Manisa, Balıkesir, Antalya, Ankara, İstanbul, Isparta, Bursa, Denizli,  Gaziantep, Uşak, Kayseri, Konya, Aydın, Eskişehi, İnegöl, Burdur, Adana, Kayseri, Afyon, Samsun, Amasya ve Trabzon il ve ilçelerinden katılımcılar ürün ve hizmetlerini tanıtacaklar. Özel koleksiyonlar göz kamaştıracak. 
DÜNYA MODEKO’DA BULUŞACAK
Uluslararası mobilya alıcıları yapılan özel bir çalışmayla İzmir’e getirilecek. Polonya, Belçika, Lübnan, Suudi Arabistan, Filistin, Irak, Hollanda, İngiltere, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, İsrail, Yunanistan, Libya, Kazakistan, Azerbaycan Gürcistan, Ürdün, Umman, Dubai, Katar, Kırgızistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Gana, Sudan, Cezayir ve Tunus’dan sektör profesyonelleri MODEKO’yu ziyaret edecekleri bilgisini paylaştı. 
MODEKO SEKTÖRÜN ORGANİZASYONU 
Uluslararası niteliğiyle dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen MODEKO paydaşları her geçen büyüyor. T.C. Ticaret Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi,  Karabağlar Belediyesi, KOSGEB,  İzmir Ticaret Odası,  Ege İhracatçı Birlikleri,  Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği, İzmir Mobilyacılar Odası, Mosder, Egemob, Ofismod, Halımder, Emoder ve Kısıkköy Mobilya Şehri bu yıl ki organizasyonu destekliyor. 
MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı 4 Mart’ta açılacak. Fuar İzmir’deki organizasyon  5 gün sürecek. Her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı