Muçay’ın yönetimi onay aldı... Ak Parti Gaziemir ilçe...

Muçay'ın yönetimi onay aldı... Ak Parti Gaziemir ilçe yönetiminde kimler var?

Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Serdar Muçay'ın hazırladığı yönetim listesi Genel Merkezden onay aldı. Peki Muçay'ın yönetiminde kimler var... İşte o isimler:

01 Haziran 2020 - 23:32

Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Serdar Muçay, yeni yönetimini şu sözlerle duyurdu:

"AK Parti Gaziemir İlçe Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Sizlerle istişare halinde, ortak akıl ile hazırladığımız ve Genel Merkezimizin takdirlerine sunduğumuz listemiz eksiksiz onaylanmış ve bugün itibariyle göreve başlamıştır. Vefanın ön plana çıktığı, kadın ve gençliğin tam anlamıyla temsil edildiği, yenilikçi, farklı toplumsal kesimlerin güçlü şekilde temsil edildiği ve başarının ödüllendirildiği bir yönetim kurulu listesi hazırladık.

KADINLAR, GENÇLER, STK'LAR VAR

Yönetim kurulumuzda kadınlarımız ve gençlerimiz en güçlü temsile sahip. Diğer taraftan farklı toplumsal kesimlerden vatandaşlarımız ve STK temsilcilerimiz var. Geçmiş dönemlerde görev yapmış teşkilat mensuplarımız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var.

Şimdi tüm teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde yollara düşme vakti. Şimdi milletimizle daha çok kucaklaşma vakti. İlçe yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımız teşkilatımızın güvenini boşa çıkarmayacak, daha yeni ve nitelikli işler için gece gündüz çalışacaktır.

Gaziemir ve partimiz için gece gündüz çalışacak ilçe yönetim kurulumuz hayırlı ve uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!