Narlıdere’nin minik voleybolcularına ‘online’ antrenman

Narlıdere’nin minik voleybolcularına ‘online’ antrenman

Koronavirüs salgını nedeniyle spor faaliyetlerine ara verilmesi Narlıdere Belediye Spor’un voleybolcularına engel olmadı! Evlerinden çıkamayan minik voleybolcular, ‘online’ olarak kuvvet, sürat, denge ve dayanıklılık dersleri alarak, yeni sezona hazırlanıyor.

28 Nisan 2020 - 13:08

BİYOMOTOR YETİLERİ GELİŞİTİRİCİ EĞİTİM ALIYORLAR

Korona salgını ve 20 yaş altına uygulanan evden çıkma yasağı Narlıdere Belediye Spor’un şampiyon voleybolcularını durduramadı! Yeni sezon öncesi güç depolama çalışmalarını aksatmak istemeyen minik sporcular, çareyi ‘online’ eğitimde buldu. Fit Stop Bireysel Antrenörlük Salonu Eğitmenleri Sırma Çavuşoğlu ve Yiğit Altınsoy’un öncülüğünde evlerinden antrenmanlarına devam eden sporcular; kuvvet, sürat, dayanıklılık, esneklik, denge ve koordinasyon çalışmalarını da bilgisayar başında yaparak yeni sezona hazırlanıyor. Çalışmalar 6’şar kişilik gruplar halinde, haftada 4 gün yapılıyor.

“KUTLANACAK HAREKET”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Çocuklarımızın kişisel gelişimleri bizler için son derece önemli. Pandemi sürecinde tüm sportif faaliyetlerimizin durması, voleybol takımımızın şampiyon çocuklarına engel olmadı. Evlerinde, uzman eğiticiler eşliğinde antrenman yapmaları kutlanacak bir hareket. Hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de karbonmonoksit faciası!
İzmir'de karbonmonoksit faciası!
Millet İttifakı’nda Ekrem İmamoğlu krizi mi yaşanıyor?
Millet İttifakı’nda Ekrem İmamoğlu krizi mi yaşanıyor?