Özlem Çerçioğlu’ne sert tepki: Pankart yapma icraat yap!

Özlem Çerçioğlu’ne sert tepki: Pankart yapma icraat yap!

Cumhuriyet Halk Partili Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile Ak Partili Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan arasında ‘pankart’ krizi yaşanıyor. Çerçioğlu’nu yalancılıkla suçlayan Kaplan, Büyüşehir’in ‘62 milyon yatırım yaptık’ şeklindeki pankartına “Yalan! Pankart yapma Büyükşehir icraat yap” yazılı pankartla cevap verdi.

17 Ocak 2020 - 16:05

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Ak Partili Koçarlı ilçe belediyesine eşit hizmet yapmamakla suçlanıyor. Özlem Çerçioğlu’na ilçede duyulan tepki, pankart savaşına dönüştü. Koçarlı ilçesindeki vatandaşların tepkisini azaltmak isteyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Koçarlı Belediyesi ile ortak kullandıkları belediye binasının ön cephesine; “Koçarlı'ya 62 milyon lira yatırım yaptık. 205 kilometre yol çalışması, 119 kilometre hat çalışması. Hayırlı olsun. Özlem Çerçioğlu” şeklinde dev bir pankart astırdı.

Ancak Çerçioğlu’na tepkili olan Koçarlı Belediyesinin tepkisi o kadar ilginç oldu ki, olay Türkiye gündemine taşındı.


PANKARTI YALANLAYAN PANKART

AK Partili Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın talimatı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun pankartının hemen altına büyük harflerle ‘YALAN’ başlıklı bir pankart asıldı. Koçarlı Belediyesinin pankartında ise “Pankart yapma Büyükşehir icraat yap!” ifadelerine yer verildi. Bu ilginç pankart savaşı, ilginçliği ile Türkiye’nin gündemine taşınırken; sosyal medyada da Koçarlılı vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’na tepki gösterdiler.

“PARKIN SUYUNU DA KESTİLER”

H.M.E isimli bir vatandaş da “Burası Koçarlı Şehit Ragıp AS Parkı!!! Yazıklar olsun ki, şehidimizin ismini taşıyan, vatandaşa hizmet veren bir parkın suları bugün ASKİ ekipleri tarafından kesildi. Sadece parkta bulunan ağaçlar ve çimler için kullanılan su artık yok. Şehidimize bile saygısı kalmayan bir zihniyetle karşı karşıyayız. Yazıklar olsun vicdanı olan bunu yapmaz yapamaz” şeklinde tepkisini ortaya koydu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESHOT’un otobüslere reklam ihalesi sonuçlandı
ESHOT’un otobüslere reklam ihalesi sonuçlandı
Karşıyakalı öğrenciler üç boyutlu teknolojiyle tanışacak
Karşıyakalı öğrenciler üç boyutlu teknolojiyle tanışacak