Saueressig, Ulusal Kalite Hareketine katıldı

Saueressig, Ulusal Kalite Hareketine katıldı

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde ambalaj sektöründe; baskı öncesi hazırlık sistemleri konusunda hizmet veren Saueressig, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi'nin Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi'ni imzalayarak sürdürülebilir kalite yolculuğunda ilk adımı attı.

16 Aralık 2019 - 09:42
Reklam

Törende konuşan Saueressig Genel Müdürü Bünyamin Özyan, son yaptıkları strateji çalıştayının ardından UKH belgesini imzaladıklarını ve bunun önemli bir sürecin ilk adımı olduğunu belirterek hedef büyüttüklerini söyledi.

“Amacımız şampiyonlar liginde yerimizi almak” diye konuşan Bünyamin Özyan, “Ulusal kalite hareketine dahil olarak kendimizi hazırlayacağız. Amacımız kendimizi ve tüm süreçlerimizi daha da mükemmelleştirerek bir üst lige çıkabilmek. KalDer İzmir Şubesi bu süreçte değerlendirme yaparak bizlere destek olacak ve yol gösterecek. 2012 yılında başlamış olduğumuz aile şirketinin ardından, dahil olduğumuz kurumsal yapı ve holding entegrasyonu ile birlikte önemli bir hamle daha gerçekleştiriyoruz bugün. Burada her çalışana önemli görevler düşüyor. Bu nedenle bundan sonraki dönemde daha başarılı ve kaliteli işlere imza atacağımıza olan güvenim tam. İnşallah bu çalışmalarımızın sonunda hepimizin özverisiyle birlikte kalite ödülünü de almış olacağız” diye konuştu.


DESTEKÇİNİZ OLACAĞIZ

Saueressig'i imzaladığı Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi'nden ötürü tebrik eden KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Senem Kılıç şunları söyledi: “Kurum olarak ekonomik değer üreten ve bunu toplumla paylaşan Saueressig, daha kaliteli bireyler ve sonuçta da daha kaliteli hizmetler üretecek. Kaliteli bir şirkette çalışan personelin şirketin büyümesinin de güvencesiyle motivasyonu artacak. Toplumsal kaliteyi artırabilmek ve bu çalışmaları şirketlere yaygınlaştırarak bir dalga etkisiyle büyütebilmek en büyük arzumuz. Toplumsal kalite hareketini 30 yıldır benimseyen ve uygulayan bir derneğiz. Saueressig bugün UKH'ya imza atarak başardığımız iyi uygulamaları yeni bir örnek daha kazandırmış oldu. Bu çalışmalar, diğer firmalara da yön gösterecek nitelikte olacak. Kalite uzun bir yolculuktur. Bunun yolu da sürekli olarak öğrenmekten ve kendini eğitebilmekten geçer. Sizlerin kalite yolculuğunda atacağınız tüm adımları takipçisi ve destekçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Sokağa çıkma yasağı kalkıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Sokağa çıkma yasağı...
Bebeğiyle denize atlayan kadın tutuklandı
Bebeğiyle denize atlayan kadın tutuklandı