Selçuk Ayhan:Demokratik ve birleştirici olsun

Selçuk Ayhan:Demokratik ve birleştirici olsun

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkan Adayı Selçuk Ayhan, kongreye saatler kala önemli mesajlar verdi. "Kimin kazanıp kaybetttiğinin önemi yok, yeter ki CHP kazansın" diyen Ayhan, kendisinin kazanması halinde rakip adayların destekçilerine en az kendisini destekleyenler kadar yakın olacağını söyledi.

20 Aralık 2019 - 13:07

Cumhuriyet Halk Partisinde uzun yıllar önemli görevlerde bulunan il başkanlığı ve İzmir milletvekilliği görevlerinde bulunan Selçuk Ayhan, gelen talepler üzerine, 'toparlayıcı ve birleştirici ağabey başkan' modeli ile Bayraklı İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Bu süreçte bir çok eleştiri ile de muhattap olan Ayhan, adaylığı kabul etmesinin tek nedeninin ilçe örgütünü toparlamak olduğunu vurguladı. Seçime saatler kala son mesajlarını Öncüşehir Gazetesi ile paylaşan Başkan Adayı Ayhan Selçuk sağlıklı, tansiyonu düşük ve ileriye dönük olumlu işlerin yapılabileceği bir kongre süreci dileğini ifade ederek, "Kazanıp kaybetmek önemli değil, önemli olan CHP'nin kazanması, diğer adaylara başarılar diliyorum, demokratik bir yarış olsun istiyorum" dedi.

En öncelikli hedefi olarak; tüm mahalleri bilgi bankasına yüklemek ve seçmenle parti arasındaki iletişimi arttırmak olarak açıklayan Ayhan, ardından partiyi sağlıklı çalışabileceği bir mekana kavuşturmak isteğini dile getirdi. 

KUCAKLAYICI OLACAĞIM

Seçimi kazanması halinde örgütte bir ayrışmaya ve küskünlüğe asla izin vermeyeceğini de belirten Ayhan, "Şu ana kadar hiç bir aday hakkında en küçük olumsuz bir söz sarf etmedim. Onları destekleyenler de benim arkadaşım, yoldaşım, partililerimdir. Seçimi kazansam da onlara karşı hiç bir önyargım olmaz, hepsini kucaklarım ve hatta parti çalışmalarında öncelikli olarak görev veririm. Geçmişteki alışkanlıklar gibi benim takımı öne çıkarıp diğerlerini yok edeyim anlayışı bende bugüne kadar olmadı, bundan sonra da olmayacak" diye konuştu.

Ayhan, yarın ki kongrede kendisine rakip olacak adaylara da başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Enkazdan çıkarılan genç futbolcunun yaşam savaşı devam ediyor
Enkazdan çıkarılan genç futbolcunun yaşam savaşı devam ediyor
Sobadan zehirlenen baba öldü, oğlu hastaneye kaldırıldı
Sobadan zehirlenen baba öldü, oğlu hastaneye kaldırıldı