Selin Ciğerci sessizliğini bozdu: Evet boşanıyoruz!

Selin Ciğerci sessizliğini bozdu: Evet boşanıyoruz!

2 yıl önce görkemli bir düğünle evlenen ve yakın zamanda evlat edineceklerini söyleyen fenomen Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra cephesinden kötü haber geldi. Uzun yıllardır birlikte olan çift, boşanmaya karar verdi.

10 Eylül 2021 - 09:43

Dün haklarında boşanma haberleri çıkan çiftten Selin Ciğerci, Posta'ya özel açıklama yaparak iddiayı doğruladı. Cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacakları söylenen Ciğerci, ayrılıkla ilgili kısa bir açıklama yaparak "Gökhan ile yollarımızı ayırıyoruz, anlaşmalı şekilde boşanacağız" dedi.

Öte yandan iddialara göre çift mal paylaşım anlaşması yaptı. Gökhan Çıra'nın değeri 120 milyon lirayı bulan bazı gayrimenkulleri alacağı öğrenildi. Boşanmaya Gökhan Çıra'nın ihanetinin neden olduğu öne sürülüyor.

Geçtiğimiz aylarda evlat edineceklerini açıklayan ikili hakkında ihanet dedikoduları çıkmıştı.  Gökhan Çıra'nın eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Hatta ilişkiyi öğrenen Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği ve şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü. Ancak Melisa Emirbayer ile video çeken Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlamıştı.

Selin Ciğerci, "Kimseyle uğraşmadım ben. İftira atıyorlar. Biri çıkıyor 'Anne olamayacaksın' diyor, biri 'Cinsiyet değiştirdin' diyor. Biri de 'Aldatılması normal' deyip, yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya! Herkes kendi ahlakına, geçmişine baksın!" demişti.

Ciğerci, ayrıca konuyla ilgili şunları söylemişti:

"Herkes bir kendi kapısının önünü süpürsün. Varsa bir hatam bile ben Allah'tan af diledim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu yaptı!
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu...