“Su manifestosuna” Hızal’dan tepki: “İzmirli’nin...

“Su manifestosuna” Hızal’dan tepki: “İzmirli'nin cebindeki para israf oluyor”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi” bugün başladı. “Başka bir su yönetimi mümkün” başlıklı manifesto ise CHP’li 11 büyükşehir ve 11 il belediye başkanı tarafından imzalandı. İmzalanan manifestoya ise İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal’dan tepki geldi.

22 Mart 2021 - 16:58

ÖNCÜŞEHİR - İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanları ve 11 il belediye başkanının katılımıyla birlikte 2 gün sürecek “Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi” Fuar İzmir’de başladı.

Zirvenin ilk gününde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Başka bir su yönetimi mümkün” başlıklı manifestoyu okudu ve manifestonun okunmasının ardından 11 büyükşehir ve 11 il belediye başkanı manifestoyu imzaladı.

HIZAL’DAN İLK TEPKİ

Manifestoya ilk tepki İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal’dan geldi. Hızal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Evet başka bir su yönetimi mümkün. İzmir'in tonlarca suyu boşa akıyor, İzmirli'nin cebindeki para israf oluyor. İşe, şehrimizdeki kayıp kaçak oranlarını düşürmekle başlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu