Survivor 2020’nin ilk eleneni kim oldu! İşte cevabı...

Survivor 2020'nin ilk eleneni kim oldu! İşte cevabı...

Survivor 2020'nin ilk eleneni kim oldu? Programın fragmanında günlerdir ekrana gelen Evrim mi? O soru cevap buldu...

16 Şubat 2020 - 21:08 - Güncelleme: 16 Şubat 2020 - 23:50

Survivor 2020, ilgi çekici görüntülerin ardından başladı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Türkiye'yi ekran başına kilitleyen programı Survivor 2020, Ünlüler ile Gönüllüler'i oluşturan ekip üyelerinin yolculuk görüntüleri ile başladı. 

Ardından Acun'un bir birinden ilginç araçlarla yolculuğundan görüntüler ekrana geldi. İki takımın oyuncularını bir araya getirip tanıştıran Acun, oyuncuları daha ilk günden şok etmeyi başardı. 

Şimdiden zor geçeceği belli olan Survivor 2020'nin ilk oyunu ise deniz ortasındaki bir platform üzerinde kalma savaşıydı. Erkeklerin mücadelesinde kendini denizin içinde bulan ilk yarışmacı Ersin oldu. 

İLK ELENEN EVRİM Mİ?

Ancak daha da önemlisi ilk eleme sadece 2 gün sonra yapılacak ve bir yarışmacının Survivor macerası sadece 2 gün olacak. Kendi barakalarını yapacakları alet edevatları kazanacakları yarışmanın kazananı ise Ünlüler takımı oldu. 

Gönüllüler takımı 2 gün boyunca doğa koşulları içinde yaşayacak ve yağmurun altında yatacaklar. 

Bu ilk oyunun ardından kafalarda ise bir soru var, ilk elenen kim? İşte o soruya bir çok oyun takipçisi Evrim cevabını veriyor. Ancak bu konuyu sır gibi saklamayı başaran Acun, 2 gün sonra yapılacak eleme konseyine kadar, bu gizi korumayı başaracak gibi görünüyor.

EVRİM VE FATMA GİTMEYE ADAY

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk ada konseyini yaptı. Yapılan oylamada Evrim ve Fatma ilk eleme adayı olarak seçildiler...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
Erdoğan açıkladı: Önlemler sertleşti, tam kısıtlama geldi
Erdoğan açıkladı: Önlemler sertleşti, tam kısıtlama geldi