Tahir Şahin suskunluğunu bozdu!

Tahir Şahin suskunluğunu bozdu!

MYK’ya sevk edilen Eski Menemen Belediye Başkanı Şahin, suskunluğunu bozdu ve partisine Allah akıl fikir versin diyerek serzenişte bulundu.

08 Ekim 2019 - 11:07

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un kendisine hakaret ettiğini öne sürerek Şahin’inin ihracını istemesinin ardından geçtiğimiz günlerde CHP İzmir il yönetimi konuyu yeniden masaya yatırdı ve Bayraklı Belediyesi eski Başkanı Hasan Karabağ’ın ardından Şahin’in de dosyası MYK’ya sevk edildi. Tüm bunların ardından suskunluğunu koruyan Eski Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Gerçek Haberci ’ye özel açıklamalarda bulundu. Şahin, ‘Allah akıl fikir versin, ülke neleri konuşuyor biz nelerle uğraşıyoruz’ diyerek partisine sitem etti.

‘Henüz konuşmak doğru değil’

Partiden ihraç edilmesi durumunda nasıl bir yol haritası izleyeceği konusunda da yorum yapmaktan kaçınan Şahin, ‘Bekleyip görelim bir şey olmadan bir şey konuşmak doğru değil” dedi.

‘Davet gelmedi’

Şahin, Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe’nin, CHP’den ihraç edilen Kemal Karataş’a yaptığı davetin kendisine de yapılıp yapılmadığı sorusuna ise; “Gelecek süreçte ne yaşanacağını bilmediğimiz için daha fazla bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz” diye cevap verdi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN “ONLINE DİYETİSYEN” HİZMETİ
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN “ONLINE DİYETİSYEN” HİZMETİ
Çeşme'nin Ilıca Plajında “Sosyal Mesafe Locası”
Çeşme'nin Ilıca Plajında “Sosyal Mesafe Locası”