Teknoloji Harikası Soğuk Lipoliz İle Bölgesel Fazlalıklardan...

Teknoloji Harikası Soğuk Lipoliz İle Bölgesel Fazlalıklardan Kurtulmak Çok Kolay!

Günümüz, tamamen teknoloji dönemi ve hayatımızın her alanında farklı farklı teknolojik ürün ya da sistemle karşılaşıyoruz. Hayatımızın her alanında yeniliklere, kolaylıklara neden olan teknoloji, kendini medikal, estetik alanda da gösterdi ve bölgesel yağlanma problemi sorunu olanlara muhteşem bir yöntem sundu.

25 Haziran 2020 - 13:39

Alanında uzman olan, yaptığı her işten başarıyla ayrılan ve sunduğu her bir ürün ya da hizmetle rakiplerinin önüne geçmeyi başaran soğuk lipoliz İstanbul uygulayıcısı olan CoolClinic ile görüşerek bu muhteşem uygulama, yöntem hakkında detaylı bilgiler edindik. İşte bütün detaylar…

Soğuk Lipoliz Tam Olarak Nedir?

Bölgesel yağlara, fazla kilolara, selülit problemine karşı olarak geliştirilen soğuk lipoliz uygulaması, yalnızca sıcaklık değişiminden faydalanarak kullanılan bir yöntemdir. Bölgesel fazlalıkların olduğu alana ortalama -4 dereceye kadar soğutma işlemi uygulanır ve soğuyan bölgede travmaya uğramış olan yağ hücreleri yapısal olarak bozulur ve artık canlı hücre olmadıkları için vücuttan metabolizma yoluyla uzaklaştırılırlar. Bütün bu işlemler FDA onaylıdır ve herhangi bir kimyasal yola ya da cerrahi yönteme başvurulmamaktadır. Herhangi bir kesi ya da iğne yoktur, böylelikle iyileşme süresi de olmamaktadır. Ortalama bir saat kadar ayrılacak olan vakit ile sonuca hemen ulaşılabilecektir.

Neden Soğuk Lipolize Başvurulmalıdır?

    Soğuk lipoliz İstanbul ilinde yapılan araştırma sonucuna göre soğuk lipolize başvuranların başvurma sebepleri genel olarak vücutta orantısız olarak birikmelerdir. Şekilsizlik insanları en rahatsız eden, estetik olarak sorun bilinen bir problemdir bu birikmeler. Ayrıca selülit, göz çevresi torbalanmaları da başvurma sebeplerindendir.

Soğuk Lipoliz Tedavi Alanları

   Soğuk lipoliz uygulamasının kullanıldığı, tedavi amacı güttüğü alanlara bakacak olursak karşımıza tabi ki ilk olarak yağlar çıkmaktadır. Yağ olan her alanda kullanılabilen bir yöntemdir soğuk lipoliz. Kullanıldığı bölgelerdeki yağların yapısı bozar ve vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Eğer uygulama sonrası spor ver egzersizler ile de destekleme yapılırsa alınacak sonuçlar daha kalıcı olacaktır. Ancak bu zorunlu değildir tabi ama yine de sağlıklı yaşam için önemli olan şeylerdir.

     Eğer bölgesel yağlarınızdan ve fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz kısa sürede bundan kurtulma yöntemini artık öğrendiniz. Son teknoloji ürünü olmasıyla da fazlasıyla ilgi çekmektedir. Eğer daha detaylı bilgiler istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret etmelisiniz. Gerekli olan bütün detaylar ve iletişim bilgileri karşınız çıkacaktır ve alanında uzman olan soğuk lipoliz İstanbul uygulayıcısı CoolClinic ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması