Torbalı Belediyesi Mehmet Baykara’ya emanet

Torbalı Belediyesi Mehmet Baykara’ya emanet

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, özel işlerini düzene sokmak amacıyla izne ayrıldı. Tekin’in yokluğunda belediye başkanlığına Mehmet Baykara vekalet edecek.

07 Mayıs 2021 - 12:27
Reklam

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, özel işlerini düzene sokmak amacıyla izne ayrıldı. Tekin’in yokluğunda belediye başkanlığına Mehmet Baykara vekalet edecek. Bugün itibariyle belediye başkanlığı koltuğuna oturan Baykara, belediyedeki işlerin olduğu şeklinde devam etmesini, hizmetlerin aksamamasını sağlamış olacak. Bu süreçte vatandaşın talep ve istekleri doğrultusunda da hareket edecek olan Baykara,  bugün ilk iş olarak yarın kurulacak olan pazaryerlerinde bir aksaklık olmaması için ilgili birimlerle toplantı yaparak talimatlar verdi. 

1980’DEN BERİ AYNI YOLDA

1980 yılında Ertan Ünver’le birlikte aktif siyaset hayatına başlayan, halk tarafından da oldukça sevilen Baykara,  o yıllarda 1836 konutluk Barış Yapı Sitesinin elektrik tesisat işlerini üstlenmişti. Ardından merhum İsmail Uygur’la beraber Kooperatif ve siyaset yaşamını sürdürmüştü. 2019 yılındaki yerel seçimlerde de bizzat merhum Başkan Uygur’un ricasıyla meclis üyeliğini kabul eden Baykara aynı zamanda Torbalı Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi. Ticaret Odası’nda inşaatçılar grubunda, Torbalı’nın en zengin iş adamlarına, deyim yerindeyse baronlara karşı tek başına zafer kazanan Baykara, hem iş hem de siyaset dünyasında sevilen bir karaktere sahip.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ege Denizi’nde deprem!
Ege Denizi’nde deprem!
İzmir’de aşı olmayanlar bu restorana giremiyor
İzmir’de aşı olmayanlar bu restorana giremiyor