Tugay’dan kardeş Uluborlu’ya ziyaret

Tugay'dan kardeş Uluborlu'ya ziyaret

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Haziran ayı meclisinde kardeş şehir olması kararı alınan Isparta Uluborlu Belediyesi’ni ve Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’yı ziyaret etti.

20 Haziran 2021 - 16:05
Reklam

Kentlerde yürütülen çalışmalar ve belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşme sonrası iki başkan, S.S.Uluborlu Kiraz Çiçekleri Kadın Girişim ve Üretim Kooperatifini ziyaret ederek kooperatifin yaptığı çalışmalar hakkında çalışanlardan bilgi aldı.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ
Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı da eşlik etti. Ziyaret sonrası belediye hizmet binasına geri dönen Başkan Cemil Tugay, Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya Karşıyaka’yı temsil eden plaket ve anı tabağı takdim etti. Misafirperverlikleri için Tuna’ya teşekkür eden Tugay, “242 İstiklal Madalyası ile Türkiye’de en çok İstiklal Madalyası’na sahip ilçesi olan Isparta, Uluborlu’da olmak bizi çok mutlu etti. Ziyaretimiz esnasında bize eşlik eden CHP Isparta İl Başkanı’mız Yalım Halıcı’ya ve Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de orman yangını çıktı!
İzmir’de orman yangını çıktı!
İzmir’de korkutan baca yangını
İzmir’de korkutan baca yangını