Uğur Yıldırım: Seçimler ayrışmanın başlangıcı olmamalı

Uğur Yıldırım: Seçimler ayrışmanın başlangıcı olmamalı

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, ilçede gerçekleşen delege seçimleri hakkında, “Bugün ayrı listelerde yarışanlar 2 yıl sonra yapılacak seçimlerde aynı listede buluşabilirler. Bu delege seçimleri ayrışmanın başlangıcı değil birleşmenin başlangıcı olmalıdır” dedi.

26 Kasım 2019 - 15:50 - Güncelleme: 26 Kasım 2019 - 15:52

Çiğdem CANPOLAT - CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım sosyal medya hesabından örgüte seslenen bir gönderi paylaşarak, “Tek ricam; Partisi için, yenilenme için bu yarışa girenler ile şahsi çıkar ve menfaat temelli bu süreci sabote edenleri ve yıllardır bu örgütü dar ekipçi zihniyet ile birbirine düşürenleri ayırmanız ve unutmamanız. Bunlar örgütü birbirine düşürerek gelecek planlaması yapan profesyonel siyasetçilerdir. Hırsları akıllarının önlerine geçtiği için her yolu mubah görenlerdir” açıklamalarında bulundu.

Yıldırım’ın paylaşımı ise şu şekilde;

“Karşıyaka örgütünün değerli üyeleri;

Delege seçimleri parti içi yenilenmenin ve parti içi demokrasinin başlangıç noktasıdır.

Unutulmamalıdır ki bugün ayrı listelerde yarışanlar 2 yıl sonra yapılacak seçimlerde aynı listede buluşabilirler. Bu delege seçimleri ayrışmanın başlangıcı değil birleşmenin başlangıcı olmalıdır.

Mahallelerinde demokrasi yarışına giren hiç kimse ben kaybettim dememeli ve üzülmemelidir. Tam tersi bu demokrasi yarışında bende varım diyebildiği için kendisi ile gurur duymalıdır.

“ÖRGÜTÜ BİRBİRİNE DÜŞÜRENLER PROFESYONEL SİYASETÇİLERDİR”

Tek ricam; Partisi için, yenilenme için bu yarışa girenler ile şahsi çıkar ve menfaat temelli bu süreci sabote edenleri ve yıllardır bu örgütü dar ekipçi zihniyet ile birbirine düşürenleri ayırmanız ve unutmamanız.

Bunlar örgütü birbirine düşürerek gelecek planlaması yapan profesyonel siyasetçilerdir. Hırsları akıllarının önlerine geçtiği için her yolu mubah görenlerdir.

Karşıyaka bir kaç küçük olumsuzluğa rağmen bu demokrasi şölenini şeffaf bir şekilde yürütmektedir ve tamamlayacaktır.

Partimize iktidar yolunda hiç kimsenin zarar vermeye hakkı yoktur. Aslolan Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için iktidar olma yolunda kol kola girerek birlikte mücadele etmektir.

Hiç kimseden talimat almadan bir araya gelerek örgütün her kademesinde görev yapmış emekçi kardeşlerimin verdiği demokrasi mücadelesinin her zaman yanında oldum bundan sonrada yanında olacağım.

“YENİLEŞME VE GENÇLEŞME TOHUMLARI ARTIK FİLİZE DÖNMÜŞTÜR”

Özellikle Bostanlı Yalı Bahçelievler gibi mahallelerimizde yapılan seçim sonuçları geleceğe dönük umutlarımı arttırmıştır. Hep birlikte parti içi demokrasi mücadelemize devam edeceğiz. Atılan yenileşme ve gençleşme tohumları artık filize dönmüştür.

Siyaset bizlerin yaşam biçimidir bundan sonrada beklentisizce sevgi temelli çıkar gözetmeksizin hep beraber partimiz için mücadeleye devam edeceğiz.

#BEYAZ #MAVİ #KIRMIZI #HEPSİYOLDAŞTIR”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de son 24 saatte 948 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu
Türkiye'de son 24 saatte 948 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu
Çocukları D vitamini için güneşli günlerde balkona çıkarın
Çocukları D vitamini için güneşli günlerde balkona çıkarın