Urla İlçe Başkanı Özbadur: Yeniden adayım

Urla İlçe Başkanı Özbadur: Yeniden adayım

CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, yaklaşan delege seçimleri ve kongre süreci hakkında açıklamalarda bulunarak bir sonraki dönem için yeniden aday olacağını söyledi.

07 Kasım 2019 - 15:06 - Güncelleme: 07 Kasım 2019 - 15:10

Çiğdem CANPOLAT - CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, yaklaşan delege seçimleri ve kongre süreci hakkında gazetemiz oncusehir.com’a açıklamalarda bulundu. Başkan Özbadur, aday olacağını açıklayarak, “Bizde aday olunmaz, aday gösterilir. Delegelerimiz şahsımı parti görevimize uygun görürse bir sonraki dönem için aday olmayı düşünüyorum” dedi.

“HERKESİ İÇİNE ALACAK BİR YAPI KURACAĞIZ”

Kongre sürecini birlik ve beraberlik içerisinde geçireceklerini vurgulayan Özbadur, “Kongre sürecini, yakaladığımız iktidar havasını en iyi şekilde temsil edecek bir düzeyde yürüteceğiz. İlçemizde birlik ve beraberlik içerisinde, uzlaşıyı sağlayarak, bir bütünlük halinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongre sürecinin örgüte zarar vermeden ilerlemesi için, olabildiğince herkese eşit mesafede yaklaşacağız. Öteleyerek değil, herkesi içine alacak bir yapı kuracağız. Son yerel seçimlerdeki birlik ve beraberliğimizi aynı şekilde genel seçimlere de aktarmamız gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

DELEGE SEÇİMLERİ HAFTAYA BAŞLIYOR

Başkan Özbadur, delege seçimlerinin haftaya başlayacağını söyleyerek, “Delege seçimlerimiz Kasım ayının 15'i ile 21'i arasında olacak. Urla’da 37 mahalle ile seçime gideceğiz ve her mahallemize sandık kuracağız. Urla ufak ölçekli bir ilçe olduğu için mahallelerimizde çok fazla liste çıkacağını da düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

“ADAY OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

İlçe Başkanlığı için seçimlerde yeniden adaylığını koyacağını söyleyen Hakan Özbadur, “Bizde aday olunmaz, aday gösterilir. Delegelerimiz şahsımı parti görevimize uygun görürse bir sonraki dönem için aday olmayı düşünüyorum. Önümüzdeki sürecin partimize hayırlısı olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doktor ve çalışanlar arasında korona hızla yayılınca... Devlet Hastanesinde hasta kabulü durduruldu
Doktor ve çalışanlar arasında korona hızla yayılınca... Devlet...
Çiğli Belediyesi’nden Çocuklara Online Satranç Kursu
Çiğli Belediyesi’nden Çocuklara Online Satranç Kursu