Ahmet Hakan’dan "Sizin nerenize saygı göstereceğiz"...

Ahmet Hakan'dan "Sizin nerenize saygı göstereceğiz" tepkisi

CNN Türk Tarafsız Bölge moderatörü ve Gazeteci Ahmet Hakan, canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın’a “Çok saygısız bir insansınız. Sizin nerenize saygı göstereceğiz” diyerek çıkıştı.

23 Ocak 2020 - 11:39 - Güncelleme: 23 Ocak 2020 - 11:42
Reklam

Canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın ile programın katılımcılarından AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında çıkan tartışmaların ardından CHP’li Günaydın, programın moderatörü Ahmet Hakan’a da tepkisini gösterince tansiyon yükseldi.

Günaydın, Ahmet Hakan’a gazetecilik dersi vermeye kalkınca tansiyon daha da yükseldi. Günaydın, "Neden beni anında yayına bağlamadınız? Ne biçim gazetecisiniz?" dedi.

Bu soruların üzerine Ahmet Hakan’da Günaydın’a şu şekilde çıkıştı ve ardından yayından alınmasını istedi. İşte Hakan’ın Günaydın’a tepkisi:

"Çok saygısız bir insansınız. Daha önceki haftalarda sizi yayına almak için arayan 20 yaşındaki bir kadın çalışanımızın cep telefonu numarasını sosyal medyada yayınladınız. Bu yaptığınıza rağmen şimdi cevap hakkı için sizi yayına bağladık ama siz üstüne bize gazetecilik dersi vermeye çalışıyorsunuz. Sizin nerenize saygı göstereceğiz. Hadi oradan! Bağlamayın bu adamı, hak etmiyor"


HAKAN’IN DEĞİNDİĞİ ‘NUMARA’ OLAYI!

Günaydın, Beştepe’ye giden CHP’li iddiasıyla ilgili kendisine görüş soran CNN Türk çalışanının cep telefonu numarasını sosyal medya hesabından yayınlayarak ‘Rezilsin CNN’ notuyla paylaşmıştı.

CNN Türk çalışanının gündemde yer alan olayları hatırlatıp, "Söyleyeceğiniz bir şey var mı?" diye sormanı üzerine, Günaydın "Konuşmak istemiyorum" diye cevap vermişti.

Bu konuşmaların ardından CHP’li Günaydın, sosyal medyada hesabından, "Biraz önce, 01:00'de 0 (537) 922 ... 'den arayan kişi, CNN'den aradığını, Gazeteci Rahmi Bey'in saraya giden CHP'liyi açıkladığını, buna karşı ne diyeceğimi sordu. O konuları Erdoğan'a ve Hakan Fidan'a sorun demem üzerine telefon kapandı. Rezilsin CNN, çamurunda boğul" diye paylaşmıştı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bülent Eravcı
    1 yıl önce
    Tarafsızlığı olmayan,hazır haberleri metinleri okuyan gazeteci arkadaşlardan biri..görevleri ellerine verilmiş hazır haber yapan yalaka gazeteciler..sizin göreviniz halka,doğru haber doğru bilgi,araştırılmış haber vermektir.. turkiyede o kadar sorun varki,magazin haberciliği yapan zavalli gazeteciler..tarih sizi unutmaz..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de 15 yaşındaki çocuk, kendisini ikaz eden polisi bıçakladı
İzmir’de 15 yaşındaki çocuk, kendisini ikaz eden polisi...
İzmir’de park kavgası: 1’i ağır, 2 yaralı
İzmir’de park kavgası: 1’i ağır, 2 yaralı