AK Parti İzmir’de 2 ilçenin başkan adayı netleşti

AK Parti İzmir'de 2 ilçenin başkan adayı netleşti

Ak Parti İzmir'de ilçe kongreleri geçtiğimiz hafta start alırken yeni ilçe başkan adayları da Genel Merkezden onay almaya devam ediyor. Bugün Bornova ve Gaziemir ilçe başkan adaylarına görevleri tebliğ edildi. İşte o isimler:

11 Mart 2020 - 18:33

AK Parti İzmir’de, 7. Olağan Kongre mesaisi 8 Mart pazar günü; Kınık, Bergama ve Aliağa ilçeleri ile start aldı. 22 Nisan Çarşamba günü Güzelbahçe ile son bulacak olan süreçte adaylar da netleşmeye başladı.

Geçtiğimiz hafta 5 ilçenin başkan adayı açıklanmıştı. Sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 5 ilçenin ardından, 2 ilçenin başkan adayını daha açıkladı. Buna göre; Bornova’da Hasan Ali Karaman, Gaziemir’de Serdar Muçay’ın ataması yapıldı.

İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ‘’Kongrelerimiz hayırlara vesile olur inşallah. Bir günde 3 ilçemizde gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde, İzmir teşkilatlarının her zaman; bir olduğunu, iri olduğunu, diri olduğunu gördük. Teşkilatlarımızdaki heyecan ve coşku bizleri 2023 ve 2024 seçimlerinde, başarıya götürecek ışığı gösteriyor’’ dedi. Başkan Sürekli, sözlerini şu şekilde sürdürdü; ‘’Genel Merkez'imiz; her 2 ilçemizde yaptığımız; temayül yoklamaları ve saha çalışmalarımızın işaret ettiği 3'er arkadaşımız arasından bir ismi belirledi. Karşıyaka, Çeşme, Foça, Menemen ve Ödemiş’te ise değerlendirme devam ediyor. Bunları da önümüzdeki günlerde belirleyip, kamuoyu ile paylaşacağız. Yeni arkadaşlarımızla birlikte, AK Parti bayrağını bundan önce olduğu gibi en iyi şekilde taşıyıp, AK Parti iktidarı ile İzmir’imize, Türkiye’mize hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

IMG_20200311_182722

Bornova - Hasan Ali Karaman

Gaziemir - Serdar Muçay

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık çalışanlarını duygulandıran konser
Sağlık çalışanlarını duygulandıran konser
Kovid-19 tedavisi acil sağlık hizmeti ilan edildi
Kovid-19 tedavisi acil sağlık hizmeti ilan edildi