AK Parti İzmir Yöneticisi Gözde Keskin evlendi

AK Parti İzmir Yöneticisi Gözde Keskin evlendi

Dış İlişkiler’den Sorumlu AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Gözde Keskin, Cizreli işadamı Serhat Özalp ile nikah masasına oturdu.

13 Eylül 2020 - 00:10

AK Parti İzmir yönetiminde hemen her kademede görev yapan 36 yaşındaki işkadını Gözde Keskin, İzmir Kaya Termal Otel'de düzenlenen törenle dünyaevine girdi.


Şrnak Cizre doğumlu olan, üniversiteyi Londra'da okuyan 37 yaşındaki işadamı Serhat Özalp ile hayatını birleştiren Gözde Keskin'in korona salgını nedeniyle nikah şeklinde yapılan düğün törenine sınırlı sayıda davetli katıldı. Nikahı Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Sema Ramazanoğlu ile AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli yaptı.

GÖZDE KESKİN KİMDİR?
İzmir'de 1984'te doğan Gözde Keskin, Hakimiyet-i Milliye İlköğretim Okulu ve Özel İzmir Amerikan Lisesi'nden mezun oldu. Koç Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Aile şirketlerinde Pazarlama ve İhracat Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev aldı. 2011-2013 yılları arasında AK Parti Menderes İlçe Kordinatörlüğü, 2011-2015 arasında AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2015 yılında AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, 2015-2018 yılları arasında AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı yaptı. 2018 seçimlerinde İzmir'den milletvekili adayı yapıldı, ancak kazanamadı.
Son olarak Kerem Ali Sürekli'nin başkan olduğu yönetimde yer aldı. Halen Dış İlişkiler Başkanı olarak görev yapıyor.

SERHAT ÖZALP KİMDİR?
1983 Cizre doğumlu olan damat Serhat Özalp ise bölgenin tanınmış bir ailesine mensup. Lise eğitimini Ankara, üniversite eğitimini Londra'da uluslararası ilişkiler okuyarak tamamladıktan sonra Ankara'ya döndü. Merhum babası Abdülhamit Özalp'ın kurduğu 40 yıllık inşaat şirketinde yöneticilik yapan Serhat Özalp'ın bir ağabeyi ve ablası var. Daha sonra kendine ait dış ticaret şirketi de kuran Özalp ardından mimarlık ofisi açtı. Yurtdışında Suudi Arabistan, Afganistan, Irak, Libya gibi ülkelerde inşaat işleri yaptı. Özalp Ankara Genç İşadamları Derneği üyesi.
Genç çifte mansetturkiye.com olarak mutlululuk dileriz.

Törene katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti İzmir Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Ayhan Turan ile...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Kültürpark’ta ceset bulundu
İzmir Kültürpark’ta ceset bulundu
Çiçekliköy'de yıkım gerginliği
Çiçekliköy'de yıkım gerginliği