AK Parti ve CHP’den Çiğli’de yoğun mesai!

AK Parti ve CHP’den Çiğli’de yoğun mesai!

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Harmandalı’nın Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan çöp depolama alanı çevresinde, 2019 yılının ağustos ayında başlayan toprak kaymaları ve oluşan derin çatlakları yerinde inceledi. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ise Çiğli’deki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sıkıntı ve talepleri dinlendi.

08 Kasım 2021 - 13:55

ÖNCÜŞEHİR – AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli bugün sabah saatlerinde, Çiğli’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan çöp depolama tesisinin çevresinde oluşan toprak kaymaları ve oluşan derin çatlakları yerinde inceleyerek bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ise aynı saatlerde Çiğli’deki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.  Muhtarların sıkıntı ve talepleri dinlendiği toplantıya, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve CHP İlçe Başkanı Mert Özcan’ın da katılım gösterdiği toplantıda

Başkan Yücel, toplantıya dair anları şu sözleriyle paylaştı:

 “Nasıl ki belediye başkanı görev yaptığı kentin emin kişisiyse, muhtar da seçildiği mahallenin emin kişisidir. Çiğli ilçemizde Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımızla birlikte, demokrasinin yapı taşı olan muhtarlarımızla bir araya geldik. Muhtarın derdi vatandaşın derdidir anlayışıyla dertlerini dinledik.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!