AK Partili Kırkpınar’dan yeni yıl mesajı!

AK Partili Kırkpınar'dan yeni yıl mesajı!

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

31 Aralık 2020 - 12:01
Reklam

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, 2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgın hastalığı ile ciddi bir mücadele edildiğini belirtti. Kırkpınar, “Milletçe, başta Covid-19 virüsü olmak üzere bir çok felaketle mücadele ettiğimiz 2020 yılını geride bırakırken, 2021 yılının; pandeminin en kısa sürede sonlandığı, aziz milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın daha da kuvvetlendiği, terörden ve her türlü şiddetten uzak; sağlık, barış, huzur ve bereketli bir dönem olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Başta Sağlık olmak üzere iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşıladığımızı vurgulayan Milletvekili Kırkpınar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere sivil toplum kuruluşları yanında toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilimiz ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışacağız. 

2021 yılının ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı kutluyor; 2021 yılının ülkemize, milletimize,  ve kıymetli İzmirli hemşerilerime sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Sokağa çıkma yasağı kalkıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Sokağa çıkma yasağı...
Bebeğiyle denize atlayan kadın tutuklandı
Bebeğiyle denize atlayan kadın tutuklandı