AK Partili Sürekli, “Hiçbir musibet bizi yıldıramaz!”

AK Partili Sürekli, “Hiçbir musibet bizi yıldıramaz!”

AK Parti Sürekli, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

31 Aralık 2020 - 14:15

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “İnsan olarak gördük ki, en büyük hazinemiz sağlık.  Millet olarak gördük ki, en büyük hazinemiz inancımız ve birliğimiz. Ülke olarak bir daha gördük ki; salgın, doğal afet, terör, hangi zorlukla karşılaşırsak karşılaşalım, bizi ayakta tutan Milli irade ve dayanışma ruhumuz. Ve tüm dünyaya gösterdik ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin altından kalkamayacağı hiçbir zorluk yok. Hiçbir musibet bizi yıldıramaz. İnşallah hep birlikte, tüm olumsuzlukları geride bırakacağımız, güzel bir yeni yıl yaşayacağız.” ifadelerini kullandı.

Millet ve devlet el ele oldukça…

Başkan Sürekli, mesajına şu sözlerle devam etti; “2020 yılı, tüm dünyayı sarsan krizlere, doğal afetlere ve giderek büyüyen koronavirüs salgınına sahne oldu. Nedeni ve kaynağı ne olursa olsun yaşadığımız her olay, bizi birbirimize daha da kenetledi. Her zaman olduğu gibi;  mazlumun ve mağdurun yanındaki duruşumuzdan, ekonomik ve toplumsal istikrar hedefimizden hiç sapmadık. Siyasi, ekonomik ve sosyal politikalarımızda, yatırımlarımızda ve özellikle salgınla mücadelemizde ortaya koyduğumuz dik ve kararlı duruşumuzla, her zorluğun üstesinden gelebilen Türkiye’yi tüm dünyaya gösterdik. Gördük ki; başımıza salgın, deprem, terör; hangi müsibet gelirse gelsin, hangi hain girişimle kuşatılmış olursak olalım, milletimiz ve devletimiz ele ele oldukça sırtımız yere gelmez.”

Sağlıkçılarımız damga vurdu…

Yaşanan koronavirüs salgınının tüm dünyada olduğu gibi; ülkemizde de neredeyse bir yıldır büyük sıkıntılar doğurduğunu belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 2021 yılında bu virüsün kökünü kazıyarak tüm yaraları saracak güçte olduğumuzu söyledi. Sürekli, mesajını şu sözlerle tamamladı; “2020 yılının başından itibaren Bakanlığımız ve devletimizin ilgili tüm kadroları ile sürdürdüğümüz bu büyük mücadelenin kahramanları sağlık çalışanlarımızdır. Geride bıraktığımız yıla onların ve bilim insanlarımızın fedakârlıkları, emekleri damgasını vurdu. 2021’i karşılarken, salgının etkilerinin giderek azalıyor olması umut verici. İnşallah, kısa sürede tüm izlerini yok edecek ve bu belayı da tamamen arkamızda bırakmış olacağız. Geleceğe umut ve güvenle bakmamızın yegâne gücü, birliğimizdir. 2021 yılı, inanıyoruz ki;  bu güçle çok daha büyük adımlar atacağımız, yeni yatırım ve gelişmelere imza atacağımız bir yıl olacak. Bu duygu ve düşüncelerle karşıladığımız yeni yılın tüm dünyaya, ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Valilik açıkladı: İzmir'de yeni korona kararları
Valilik açıkladı: İzmir'de yeni korona kararları
TikTok fenomeninin hesabı 'müstehcen' paylaşımlar nedeniyle kapatıldı
TikTok fenomeninin hesabı 'müstehcen' paylaşımlar nedeniyle...