Balçova’da kırgınlığa izin yok!

Balçova’da kırgınlığa izin yok!

CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz, kongre sürecinde örgüt içinde tartışma ve kırgınlıklara yol açmamak için delege seçimleri tamamlanana kadar sessizliğini koruyacak.

17 Ekim 2019 - 11:43

Didar DEMİRCİ - CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz, kongre sürecine ilişkin olarak sessizliğini koruyor. Süreci değerlendirmek isteyen basın mensuplarına, 'delege seçimlerine kadar bana müsaade' diyerek, talepleri kibarca geri çeviren Eryılmaz, örgüt içini tartışma ve kırgınlıklara izin vermeyeceğini söyledi. Oncusehir.com'a de benzer açıklamalarda bulunan Eryılmaz, sürecin yanlış anlaşılmalara açık olduğunu, dolayısıyla delege seçimleri tamamlanana kadar adaylık noktasında herhangi bir açıklama yapmayacağını söyledi.

Başkan Eryılmaz, “Partimizde Genel Merkezimizin belirlediği takvim çerçevesinde kongre süreci başladı. Biz de tüm hazırlıklarımızı yaptık. Kasım ayının 2’inci veya 3’üncü haftası delege seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Balçova olarak toplam 300 delege seçeceğiz. Delege seçimlerimizi tamamladıktan sonra da gayet demokratik bir ortamda ilçe kongresine gideceğiz” diye konuştu.

Eryılmaz'ın adaylık noktasındaki kararını da delege seçimleri sonrasına bıraktığı öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Satılmış dinç
    8 ay önce
    Sayın başkanım bu kongre sürecini sakin ve heyecanlı ortamda yapacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?