BAŞKAN SENGEL’DEN 500 GÜNLÜK RAPOR

BAŞKAN SENGEL’DEN 500 GÜNLÜK RAPOR

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel göreve gelişinden bu yana geçen 500 gün ile ilgili İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bir rapor sundu.

06 Ekim 2020 - 14:36

Başkan Sengel “Halk İçin Halkla Birlikte İlk 500 Gün Başlığı” altında sunduğu raporda  Efes Selçuk Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan işlerin ve projelerin  detaylarını Başkan Soyer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla paylaştı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer İzmir’de 500 gününü dolduran 8 ilçe belediye başkanı ile bir araya geldi. Belediye başkanlarının kendi ilçelerinde gerçekleştirdiği projeler ve yapılması planlanan işler ile ilgili gerçekleşen sunumda Başkan Sengel; Efeslim Kart, Toprak Okulu gibi yerel kalkınmayı hedefleyen projeler ve Masal Evi, Çocuk Kafe, Engelsiz Gezi Parkı, Köy Akademileri gibi sosyal projelerin yanı sıra alt yapı çalışmaları, yol yapımı, öz kaynaklarla yapılan işler, kent temizliği, kültür sanat ve spor projeleri hakkında da bilgi verdi. Başkan Sengel sunumunda ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortak yapılması planlanan projelere de yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
Polisten kaçan sürücü kurulan barikattaki araçlara çarptı
Polisten kaçan sürücü kurulan barikattaki araçlara çarptı