Bayraklı Belediyesi’nden fuarda yazar sürprizi

Bayraklı Belediyesi'nden fuarda yazar sürprizi

90. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) renkli görüntülere sahne olan Bayraklı Belediyesi tanıtım standı, 9 Eylül Perşembe Saat: 18:30’da bu kez duayen gazeteci ve yazarlar Deniz Zeyrek ile Ali Haydar Fırat’ın konuk olacağı “Yerel Yönetimler ve Türkiye Gündemi” başlıklı söyleşiye ev sahipliği yapıyor.

08 Eylül 2021 - 11:47

“Dünya Çocuk ve Gençlik Kenti Bayraklı” temasıyla İEF’te yerini alan Bayraklı Belediyesi, belediye bünyesindeki faaliyetlerinin tanıtımıyla ilgili gerçekleştirdiği etkinlik ve atölye çalışmalarıyla fuarın ilk haftasında en çok ilgi gören stantlardan biri olmuştu.

Bayraklı Belediyesi, bu kez belediye çalışmalarının tanıtımı yanında farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin önde gelen iki gazeteci-yazarı Deniz Zeyrek ve Ali Haydar Fırat’ın konuşmacı olarak yer alacağı “Yerel Yönetimler ve Türkiye Gündemi” başlıklı söyleşi 90. İEF’te Sanat ve Tarih Müzesi önündeki havuzlu alanda yer alan Bayraklı Belediyesi standında gerçekleşecek.

İki önemli duayen gazeteci-yazarı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal; “Son bir haftadır İzmir Enternasyonal Fuarı’na çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız ve kooperatiflerimizin katılımıyla oldukça coşkulu ve dinamik bir katılım gösterdik. Spordan sanata, gıdadan eğitime gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi, Bayraklımızın değerlerini en iyi şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda bir kültür mirası olan İEF’te, yerel yönetimlerin Türkiye Gündemi içindeki yerini konuşmanın, tartışmanın önemli olacağını düşündük. Bu açıdan gazetecilik ve yazın dünyasının iki değerli ismini İzmirlilerle buluşturmayı planladık. Tüm İzmirlileri Perşembe günü saat: 18:30’da Bayraklı Belediyesi standımızda gerçekleştireceğimiz söyleşimize bekliyoruz.” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk edemez!
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk...
İzmir'de fabrika gibi okul: Cirosu 1 milyon TL'ye yaklaştı
İzmir'de fabrika gibi okul: Cirosu 1 milyon TL'ye yaklaştı