Bayraklı’da birlik

Bayraklı'da birlik

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, parti örgütüne çağrıda bulundu. Başkan Alper, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde iktidara yürüyoruz. Bayraklı'da Belediye Başkanımız Sayın Serdar Sandal'ın da uzlaşı ve birleştirici tavrı ile Bayraklı'da daha güçlü bir örgüte sahip olacağız” dedi.

06 Kasım 2019 - 13:08 - Güncelleme: 06 Kasım 2019 - 13:22

Didar DEMİRCİ - Cumhuriyet Halk Parti’sinin kongre süreci İzmir’de tüm hızıyla devam ediyor. İlçe yönetimleri gerekli hazırlıklarını neredeyse tamamladı. Bu süreçte CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, tüm hazırlıkları tamamladıklarını, gerekli bilgilendirmelerin de yapıldığını belirterek, 23- 24 Kasım’da delege seçimlerinin olacağı bildirdi. Ayrıca Başkan Alper, parti örgütüne de uyarıda bulundu.

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, delege seçimleri için partili vatandaşlara 20 gün öncesinden tüm bilgilendirmenin yapıldığını vurgulayarak “Bizim tüm mahallelerimizde tek bir temennimiz var! 24 meclis üyemizi, partili muhtar ve dernek başkanlarımızı listelerde görmek istiyoruz. Çünkü bütün toplumu kucaklayarak, birlik ve bütünlük içinde bu işi tamamlayacağız” dedi.

24 mahallede sandık kurarak, demokratik bir ortamı parti içerisinde sağladıklarını ve bu sebeple de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Alper, “Cumhuriyet Halk Partisi’nde Türkiye’de bir ilktir. İlçe örgütü olarak hiçbir mahalleye müdahil olmadan, mahallelerimizde demokratik ortamı sağlayarak, sandıkları kurarak 20 gün öncesinden kamuoyuna duyurusunu yaptık. Bu partide kimin emeği varsa delege olsun. Bizim renklerle işimiz yok!” ifadelerini kullandı.


“BUNU YAPMAYA ÇALIŞANLARIN ARAMIZDA YERİ YOK!”

Başkan Alper, konuşmalarının devamında parti örgütüne de şu uyarıları yaptı:

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara giden yolunda herkesin delege olmasını istiyoruz. Birlik ve beraberlik içinde Bayraklı’da İlçe Başkanını da örgütünü de hep beraber uzlaşıyla seçip, Bayraklı’daki süreci tamamlamak istiyoruz. 23 Kasım Cumartesi ve 24 Kasım Pazar yani iki günde Bayraklı’nın tüm delege seçimlerini bitirmiş olacağız. O yüzden yer, saat ne varsa hepsini yazdık, kamuoyuna duyurduk.

İlçemize, partimize ve örgütümüze hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Hiçbir kavga, tartışmaya meydan vermeyeceğiz. Bunu yapmaya çalışanlarında aramızda yeri yok!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin parti içi yarış mesaisinde daha güçlü çıkacağını biliyoruz. Hiç kimsenin ve hiçbir oluşumun Cumhuriyet Halk Partisi’ni hiçe sayarak veya partiyi kullanarak kendi çıkarları ve kariyer planları için örgütümüzde kavga çıkarmasına izin vermeyeceğiz. Bunu yapmaya çalışanlarında aramızda yeri yok. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi kavga ve gürültüye kim sebep olursa olsun partiden atarız, nokta!”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuşadası'ndan tarımsal kalkınma atağı... Hedef kendi kendine yeten kent olmak...
Kuşadası'ndan tarımsal kalkınma atağı... Hedef kendi kendine...
Süt kuzularına Dünya Süt Gününde özel hediyeler
Süt kuzularına Dünya Süt Gününde özel hediyeler