Bayraklı’da sürpriz liste!

Bayraklı'da sürpriz liste!

Bayraklı’da geçen hafta gerçekleşen delege seçimlerinde bazı mahallelerde sürpriz listeler öne çıktı. O mahallelerden biri ise Tepekule oldu.

28 Kasım 2019 - 16:48 - Güncelleme: 28 Kasım 2019 - 18:58
Reklam

Çiğdem CANPOLAT - Bayraklı’da geçtiğimiz Pazar günü Manavkuyu, Mansuroğlu, Soğukkuyu, Onur, Emek, Adalet, Osmangazi, Doğançay ve Tepekule mahallelerinde kurulan sandıklardan sürpriz listeler yarışı önde bitirdi. Bunlardan en dikkat çeken mahalle ise Tepekule oldu.

Tepekule’de kırmızı ve mavi listeler ile sandığa gidildi. Seçimde mavi liste yarışı önde bitirdi. Edinilen bilgiye göre Tepekule Mahallesinde delege çıkan Serdar Bıçakçı, Volkan Yıldız, Doğan Ersarı ve Fahrettin Orandı mavi listenin kazanması için çalışan isimler oldu.


Tepekule'de mavi listenin delegeleri ise şöyle; Arzu Çırak, Fatma Özaydın, Fahrettin Orandı, Doğan Ersarı, Volkan Yıldız, Serdar Bıçakçı, Adem Karcı, Seyit Ali Kurt, Hüseyin Kocaman, Ayhan Seçkin, Ali Rıza Uysal, Ahmet Güçlü, Bekir Dursun, Aydoğan Gargar, Hıdır Döner, Ahmet Akgün, Cemil Serbest, Fatih Aşçı, Kemalettin Keleş, Remzi Erdoğan, Ersoy Kahraman ve Alpay Çavuş.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de orman yangını çıktı!
İzmir'de orman yangını çıktı!
Manavgat'taki yangının ateşi Bergama'yı da yaktı
Manavgat'taki yangının ateşi Bergama'yı da yaktı