Bayraklı’nın o mahallesi tek aday için sandık başında!

Bayraklı'nın o mahallesi tek aday için sandık başında!

Bayraklı’nın Manavkuyu Mahallesi delegeleri adaylarını teke indirmek için sandık başına gidiyor.

29 Kasım 2019 - 15:17 - Güncelleme: 29 Kasım 2019 - 16:04

Çiğdem CANPOLAT - Bayraklı’da delege seçimleri tamamlandı. Bütün mahallelerin delegeleri listeleriyle birlikte belli oldu. Delege seçimlerinde Bayraklı’nın en büyük mahallelerinden biri olan Manavkuyu Mahallesi’nde kırmızı ile sarı liste yarışından 63 delege çıkaran liste sarı olmuştu.

Mahallenin delegeleri ise şöyle;

Serdar Sandal, Naime Sezer, Ekin Deren Sığınak, Muharrem Şahin, Hateme Şenel, Canan Taş, Ayşe Güneş Taşoğlu, Samed Tekin, Fevzi Tepeli, Kamil Tolga Tümer,İrfan Türkoz, İsmet Uşak, Mehmet Uyar, Yılmaz Uygur, Sultan Yıldırım, Süleyman Yıldız, Satılmış Yüksel, İlker Ağın, Semra Akar, Fatma Akçam, Belkız Akıncı, Mustafa Akkiraz, Ramazan Altındiş, Mehmet Atik, Osman Gökhan Ayan, Orhun Alban Balla, Fatma Aytül Çağlar, İsmail Çağlar, Arif Çalışkan, Dursun Çetinkaya, Bayram Dabanlı, Demet Denizli, Mehmet Nuri Doruk, Osman Durmazer, Levent Emre, Ali Sabri Elmas, Zekiye Leman Erdoğan, Tülay Erkurt, Cemil Ertuğrul, Cemal Eroğlu, Melda Evirgen, Yeşim Gezer, Songül Gök, Ayfer Gündoğan, Abdullah Güreşen, Selahattin Güzel, Gökhan Kafalı, Teoman Karaca, Nursel Karasu, Sermet Kavas, Melis Kırıcı, Eşref Kocacık, Aziz Köksal, Tansu Lale, Mahir Mumcu, Tansel Naölıses, Nazire Oktar, Suzan Ongurlar, Bilgin Özçelik, Yetgin Özçelik, Esra Özdemir, Seyfi Öztürk ve Ali Patlak.

Edinilen bilgiye göre, Manavkuyu Mahallesi delegeleri, adaylarını teke indirmek için sandık başına gidiyor. Mahallede öne çıkan isimler olan Songül Gök ve Cemal Eroğlu karşı karşıya geldi. Ekip arkadaşı olan iki isim aday çıkmak için sandığa gitmeye karar verdi. Cemal Eroğlu’nun ise bu fikre sıcak bakmadığı ve sandığa gitmeyeceği söyleniyor.

Ayrıva Manavkuyu Mahallesi’nden sonra Mansuroğlu Mahallesinin de tek aday çıkarmak için sandık kurabileceği konuşuluyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...