Bayraklı seçimlerine uzlaşı listeleri damga vurdu!

Bayraklı seçimlerine uzlaşı listeleri damga vurdu!

Bayraklı ilçesinde delege seçimleri başladı. Bayraklı seçime 10 mahallesinde tek, 5 mahallesinde ise çift liste ile gitti.

23 Kasım 2019 - 13:16 - Güncelleme: 23 Kasım 2019 - 14:32

Çiğdem CANPOLAT - Bugün Bayraklı’da 23 Kasım Cumartesi: Postacılar, Orgeneral Nafiz Gürman, Çay, Körfez, Gümüşpala, Bayraklı Merkez, 75. Yıl, Cengizhan, Refik Şevket İnce, Fuat Edip Baksı, Yamanlar, Alpaslan, Çiçek, Muhittin Erener ve Turan mahallelerinde delege seçimleri startını verdi. 15 mahallede başlayan seçime, uzlaşı listeleri damgasını vurdu.

15 mahallenin 10’u seçime uzlaşı sağlanarak tek liste olarak giderken, kalan 5 mahalle ise çift liste ile gitti.

Turan Mahallesinde seçime tek liste ile giden mahallelerden biri oldu. Mahallede toplam iki üye ve bir delege bulunuyor.


Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, kendi mahallesi olan Körfez Mahallesinde oyunu kullandı. Kırmızı liste ile seçime giden mahallenin delegeleri ise, Serap Keskin, Şehmus Bıçakçı, Erdal Er, Yusuf Kara, Tolgay Tuğcu, Özlem Can, Mehmet Görer, Aylin Kanat ve Zafer İmer.


YAMANLAR MAHALLESİ

Yamanlar Mahallesi’nde seçimler iki liste ile devam ediyor. Kırmızı listenin delegeleri, Tunay Ballıkaya, Zeynep Çapar, Gazi Öner, Ferhat Sarıbulut, Özgür Ocak, Fahrettin Söylemez, Bezit Yumuşak, Ali Kantar, Hasan Has, Mehtap Kubat, Melehat Teke, Mehmet Kamil Karabay, Önder Hanbaş ve Melek Gürboğa.

Sarı listenin delegeleri ise, Şerif Gün, Münire Tosun, Sunay Kaya, Ceylan Tepeli, Tevfik Kaya, Hanım Tosun, Hasan Tanrıverdi, Hatice Selda Şenol, Kemal Dalkılıç, Selahattin Dümender, Sinan Alım, Orhan Sırık, Fikri Aydilek ve Cevat Özdemir.

NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ

Bayraklı Nafız Gürman Mahallesinde ise kırmızı ve beyaz olmak üzere iki liste yarışıyor.Kırmızı listenin delegeleri, Hüseyin Aksu, Efendi Aydemir, Ali Özdemir, Sinan Kamir, Fırat Ergün, Şaban Çatalbaş, Emin Aygün, Yıldırım Uludağ ve Hüseyin Koşak.

Beyaz listenin delegeleri ise, Münir Demir, Ozan Uludağ, Faik Çoşkuner, Süleyman Parmaklı, Mustafa Aydemir, Hasan Arda, Yılmaz Soydaş, İlhamı Yıldız ve Erkan Mercan.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı
İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı
Borç yapılandırmaya başvuranlara kötü haber
Borç yapılandırmaya başvuranlara kötü haber