Buca Belediyesi camilerde köşek bucak temizlik yaptı

Buca Belediyesi camilerde köşek bucak temizlik yaptı

Buca Belediyesi, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle camilerde temizlik çalışması gerçekleştirdi.  Belediye ekipleri, ilçedeki bütün camilerin tepeden tırnağa temizliğini yaparken, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da Buca Müftüsü Kemal Demirel’i makamında ziyaret etti.

08 Ekim 2021 - 09:25

Kentteki cami, cemevi ve kiliselerin bakımını yıl boyunca düzenli aralıklarla gerçekleştiren Buca Belediyesi, camilerdeki temizlik seferberliğini sürdürdü.

Bucalıların ibadetlerini daha sağlıklı ve temiz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için canla başla çalışan belediye ekipleri, Diyanet İşleri Başkanlığınca her yıl 1-7 Ekim tarihlerinde kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında da Buca’daki tüm camileri köşe bucak temizledi. Cami içindeki halıları profesyonel makinelerle yıkayan ekipler, tuvaletlerden avizelere, ayakkabılıklardan minbere kadar geniş çaplı bir temizlik yaptı. 

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da hafta kapsamında Buca Müftüsü Kemal Demirel’i makamında ziyaret etti. Müftü Demirel, Başkan Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ömer Güney ve eski başkanlar bir arada
Ömer Güney ve eski başkanlar bir arada
19 yaşındaki genç otomobilde ölü bulundu
19 yaşındaki genç otomobilde ölü bulundu