Buca ‘taziye evlerine’ kavuşacak

Buca ‘taziye evlerine’ kavuşacak

Bucalıların yıllardan beri istediği taziye evleri için Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, düğmeye bastı. 2020 yılı içerisinde ilk taziye evinin tamamlanması planlanıyor. Bucalıların isteklerinin her zaman öncelikleri olduğunu dile getiren Başkan Kılıç, taziye evi projesinin hemşeri odaklı olacağını belirtti.

29 Ocak 2020 - 10:10

Başkan Kılıç, icraat birimleriyle geçtiğimiz aylarda başlattığı ve belli aralıklarla devam eden mahalle turlarında Bucalıların en çok talepte bulunduğu konulardan birisi olan taziye evleri için çalışmaları başlattı. Başkan Kılıç, Bucalı hemşerilerin talepleri doğrultusunda projenin yönünü belirledi.


BUCALILAR İLK TAZİYE EVİNE BU YIL KAVUŞACAK

Bucalıların, cenaze törenlerinde acılarını paylaşacağı misafirlerini rahat bir ortamda ağırlayabilmelerine imkan sağlayacak Buca Belediyesi Taziye Evleri için hazırlanan proje neredeyse tamamlandı. Kentin çeşitli yerlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda inşa edilmesi planlanan projenin ilkinin 2020 yılı içinde hizmete açılması planlanıyor.


REKLAM ODAKLI DEĞİL HİZMET ODAKLI

Bucalının taleplerine her zaman kulak vererek çalışmalarına devam eden Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, taziye evi projeleri için şunları dile getirdi:

“Göreve geldiğimizde söylediğimiz gibi hayata geçireceğimiz projelerin reklam odaklı değil, hizmet odaklı olması için özen gösteriyoruz. Elimizdeki kaynakları, en verimli şekilde hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız, özellikle mahalle turlarımızda taziye evi eksiğini sıklıkla dile getirmişti. Güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Bucalının isteği bizim tek önceliğimizdir. Görev süremiz boyunca Buca’nın çeşitli yerlerinde taziye evlerimizi hayata geçirmek istiyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!