Büyükşehir meclisinde kovid yoklaması!

Büyükşehir meclisinde kovid yoklaması!

Korona virüs salgını son haftalarda İzmir'de de büyük yayılım gösterirken bu yayılım İzmir Büyükşehir Meclisine de yansımaya başladı.

18 Kasım 2020 - 23:34

Kovide yakalandıkları için bir süredir evde tedavileri süren CHP Grup Başkanvekili Mustafa Özuslu ile CHP Meclis Üyesi Cindi Can Polat, iyileşerek bugünkü mecliste yerlerini aldı. Ancak bu kez de Kovid'e yakalanan Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ile eşi kovide yakalandığı için kendisini karantinaya alan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kovid yoklamasında 'yok' yazılan isimler oldu.

İzmir Büyükşehir Meclisinde korona yoklaması

İzmir Büyükşehir Meclisinin son bölümünde söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de korona virüs salgını nedeniyle alınması gereken tedbirlere dikkat çekti. Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in kovide yakalandığı için Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in kovide yakalanan eşi Gökhan Sengel dolayısıyla karantinada olduğunu hatırlatan Soyer, “Kovid 19 geçen aylarda yaşadığımız yayılım hızının üzerine çıkmış durumda. Çok daha hızlı ölümler ve ağır vakalarla karşılaşıyoruz. Lütfen herkes çok dikkatli olsun. Herkesten gönüllü karantina uygulamasını ciddiye almalarını ve mümkün oldukça evde kalmalarını rica ediyoruz. Salgının hızını azaltmak istiyorsak mümkün oldukça evde kalmalıyız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 tedavisinde yeni umut
COVID-19 tedavisinde yeni umut
Torbalı'da süreç nasıl işleyecek? Cumhur İttifakı da aday çıkaracak mı?
Torbalı'da süreç nasıl işleyecek? Cumhur İttifakı da aday...