CHP Bayraklı’da sıcak gelişme: İstifasını istediler

CHP Bayraklı'da sıcak gelişme: İstifasını istediler

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş’un istifasını isteyen 12 ilçe yöneticisini temsilen dört ilçe yöneticisinin bugün İl Başkanlığı’na gelerek İl Başkanı Deniz Yücel ile görüştüğü ve istifa çağrılarında kararlı olduklarını söyledikleri belirtildi.

03 Mart 2021 - 17:09

CHP Bayraklı’da son dönemlerde “Pınar Susmuş“ gerginliği devam ediyor. Seçimle gelen mahalle temsilcilerinin görevden alınmasıyla ilçede başlayan gerginlik dinmiyor. Susmuş'un mahalle temsilcilerini görevden almaya yönelik kararına 6 yönetim kurulu üyesi şerh koymuştu.

İSTAFASI İSTENMİŞTİ

İlçede yaşanan gerginliğe CHP İzmir İl Başkanı uzlaşı için el atmış, yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Susmuş ile bir araya gelmişti. Susmuş’un uyguladığı ‘politikalar’ bazı partililer tarafından tepkiyle karşılanırken, yönetim Kurulundan yer alan 12 kişi ilçede yaşanan huzursuzluğu gidermek için Susmuş’u istifaya çağırmış, Susmuş’un ise bu istifa çağrısını reddettiği öğrenilmişti.

Öte yandan, ilçe yönetiminden 12 yönetici, Susmuş’un istifası için imza toplamışlardı.

İSTİFA ÇAĞRILARINDA ISRARLARI SÜRÜYOR

Susmuş’un istifasını isteyen 12 kişiyi temsilen ilçe yönetim kurulu üyelerinden Teoman Karaca, Serkan Yıldırım, Ali İzzet Uğur ve Erol Atkın’ın İl Başkanlığı’na gelerek İl Başkanı Deniz Yücel ile görüştüğü öğrenildi.  

İlçe yöneticilerinin Başkan Yücel’e, “Pınar Susmuş ile yürümüyor” dediklerini ve Susmuş’un istifası için imza veren 12 kişinin kararlarında kesin olduklarını belirtti. Yücel’in ise yöneticilerden gelen ifadeleri değerlendirip konuyla ilgili verilecek kararı kendilerine ileteceğini söylediği öğrenildi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Foça'da düşen askeri uçaktaki pilotları kurtaran balıkçı o anları anlattı
Foça'da düşen askeri uçaktaki pilotları kurtaran balıkçı o...
Deva İl Başkanı Ösen'den İzmir raporu:
Deva İl Başkanı Ösen'den İzmir raporu: "İzmir üvey evlat"