CHP BORNOVA’DA OYLAMA BAŞLADI

CHP BORNOVA'DA OYLAMA BAŞLADI

CHP Bornova İlçe Kongresinde delegeler sandık başına geçti. Saat 18.00 itibariyle oylama başladı. Sakin bir havada geçen kongrede Selma Nalbantoğlu mavi, Gürol Türkmentepe kırmızı ve Ertürk Çapın beyaz listelerle seçim yarışında girdi.

05 Ocak 2020 - 18:48 - Güncelleme: 05 Ocak 2020 - 18:57

Didar DEMİRCİ - CHP Bornova ilçe kongresinde saat 18.00 itibariyle delegeler yeni ilçe başkanını belirlemek için sandığa gitti. İşte 425 delegenin oy kullandığı kongrede mavi, kırmızı ve beyaz liste adaylarının ilçe yönetim ve il delege listeleri:

ERTÜRK ÇAPIN

YÖNETİM ASİL LİSTESİ

Metin Akgün, Yıldız Dilek Albayrak, Necdet Altın, Fikri Altundağ, Remzi Anavatan, Sibel Arar, Metin Arhan, Hüseyin Baba, Ömer Baş, Ali İhsan Bayer, Duygu Bölük, Sabri Çam, Nusret Demir, Şükrü Demir, Ferda Dingil, Şahırmerdan Göktepe, Ecem Gül, Cemal Hocaoğlu, Ezgi Kamiloğlu, Sibel Kaya, Nilay Koloğlu, Ezgi Solan, Halil Şeker, Hüseyin Uygutalp

İL DELEGELERİ

Mustafa İduğ, Perihan Yardımcı, Sadık Yıldız, Mehmet Çıtak, Mustafa Arslan, Ayşe Aktaş, Coşkun Beşok, Niyazi Behiç Kabadayı, Engin Daşdemir, Belgin Güler, Adile Yılmaz Ildız, Ramazan Genç, Murat Taşkıran, Mahmut Erdem, Selda Çetinkaya, Hatice Kalkan, Alişan Han, Kemal Ergüneş, Bülent Hasekioğlu, Songül Oğuz, Ertürk Çapın, Efkan Muhtar, Özdemir Sökmen, Cumhur Dereli, Ali Sözer, Kazım Danışman, Ceyhan Keser, Süleyman Algül, İzel Çelik, Murat İpek, Ayşe Türksever, Muharrem Ekici, Mümin Yılmaz, Gürsel Durmaz, Esra Seçen Bilgi, Şerif Özdemir, İsmet Güven, Bülent Özmen, Fatma Akkuş, Mustafa Çiftçi, Asım Güven, Erol Mutlu, Pakize Namdar, Adnan Hocaoğlu, Uğur Nazlıoğlu, Gamze Bakkallar, Özgürcan Beşok, Sergen Şengül, Halis Güneş, Kadir Sağlam, Sevil Demirtaş, Mustafa Yazıcıoğlu, Hacer Özdoğan, Halime Demirbağ, Burcu Yılmazsoy, Cumhur Yılmaz, Doğan Bektaş, Musa Akyıldırım

GÜROL TÜRKMENTEPE

YÖNETİM ASİL LİSTESİ:

Mustafa Alkan, Hamit Altındere, Muammer Atasever, Zeynep Atmaca, Alpaslan Bakırcı, Ozan İbrahim Beşyıldız, Turan Bilmez, Nihat Çam, Özlem Derin, Nazım Doğan, Aziz Görücü, Doğukan Ahmet Gül, Çiğdem Güneş, Fezayir Karadağ, Sinem Kılıç, Derya Kurtulan, Veis Harun Metin, Muzaffer Özbek, Yaşar Öztütüncü, Özge Orman Revan, Ayhan Şenel, Canan Uytun, Kamer Zincidi

İL DELEGE LİSTESİ:

Gökçe Aydın, Ramis Acar, İrfan Akbulut, İnan Aksu, Ali Aydın, Nevin Ballı, Ahmet Bay, Tuncay Bayazıt, Doğan Bektaş, Filiz Buanoğlu, Kemal Bulut, Hatice Burguç, Burcu Semiz Civan, Mustafa Çelik, Sedat Çetin, Coşkun Çiftlik, Akif Mehmet Çolak, Nilgün Bayraktar, Cafer Ergin, Nesrin Yurtkoru Görücü, Yüksel Gül, Şerafettin Gümüşkaya, S. Benal Hovardakaya, Mustafa İduğ, Ethem İnal, Simge İnal, Hamdi Kanlıoğlu, Gülten Karakuzulu, Necdet Karlı, Bülent Kasap, İrfan Ramazan Kılınç, Şeyda Karaduman Kök, Ezgi Mantıcı, Songül Oğuz, Taner Özbek, Gürsel Özdemir, Mihriban Özdoğan, Dilara Özmen, Hüseyin Polat, Şükran Polat, Servet Salman, Eren Seçgin, Funda Sezer, Onur Sezer, Ali Sözer, Şahin Şanlı, Yaşar Tekin, Ahmet Tokem, Gürol Türkmentepe, Habibe Uçar, Pınar Uslu, Ali Üsküp, Can Üzelün, Fikret Vatansever, Şaban Yaprak, Hadi Yıldız, Mehmet Yıldız, Serap Yılmaz, Celal Yurdagül

SELMA NALBANTOĞLU

YÖNETİM ASİL LİSTE:

Abdurrahman Aktan, Hüseyin Alkaç, Ali Şeref Altıparmak, Hüseyin Altop, Hasan Aydın, Bülent Aysal, Ece Balkan, Ramis Baltalı, Nihat Çalışkan, Sultan Çeker, Zübeyde Çelik, Hatice Değirmenci, İffet Falay, Deniz Devrim Fidan, Mustafa Gülen, Arzu Hakbilir, Pervil Koç, Onur Özkan, Özer Özoğul, Remzi Topal, Alptekin Tunç, Hüseyin Yazal, Canip Yurdakul, Özkan Zafer

İL DELEGE LİSTESİ:

Yılmaz Küçük Akbıyık, Talat Aslan, Olgun Atila, Özgür Ayaz, Barış Mehmet Aysal, Neşe Bay, Zeki Baycu, Eray Büyük, Sedef Çavuşoğlu, Ayten Demirbilek, Bahar Dinçbudak, Sibel Doğan, Güven İbrahim Durak, Enver Dündar, Süleyman Esetekin, Çiğdem Eski, Erkan Güler, Ümit Gümüş, Ertan Güneş, Zeynel Gür, Hasan Gürbüz, Ahmet Gürdal, Yasin Gürkan, Buket Mertoğlu Gürpınar, Savaş Güven, Mustafa İduğ, Nevzat Kavalar, Mukadder Kırlı, Filiz Kocaoğlu, Behçet Koç, Bilgin Koç, Onur Koçanalı, Ramize Koçanalı, Bilgin Kömürcü, Abdülkerim Kuşlar, Elif Maşeroğlu, Selma Nalbantoğlu, Pakize Namdar, Gül Oral, Eros Gülören Öcal, Şener Özel, Veysel Özkan, Osman Peri, Elçin Polat, İbrahim Sağlam, Düriye Sessiz, Ali Sözer, Gözde Şehirlioğlu, Mustafa Tokmak, Alev Taştan, Burcu Yaman, Kemal Yapıcı, Özgür Yaşar, Bilge Yazıcı, Cesim Yıldız, İbrahim Yıldız, Zafer Yılmaz, Emine Yiğit, Engin Yurt

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de organize suç örgütü davası... 38 kişi hakim karşısına çıkacak
İzmir'de organize suç örgütü davası... 38 kişi hakim...
İzmir - Ödemiş yolunda korkunç kaza... 5 kişi yaralandı...
İzmir - Ödemiş yolunda korkunç kaza... 5 kişi yaralandı...