CHP’de delege seçimleri devam ediyor

CHP'de delege seçimleri devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisinde seçim maratonu başladı. Dün itibariyle ilk delege seçimleri yapıldı. Bugün de birçok ilçede seçimler var. Seçimlerin büyük heyecanla yapıldığı yerlerden biri de Çiğli'nin en büyük ilçesi olan Ataşehir.

10 Kasım 2019 - 11:28

Didar DEMİRCİ - Ataşehir Mahallesi Çiğli seçimleri için büyük önem taşıyor. Çünkü 1070 üyesi ile Çiğli'nin en büyük mahallesi olan Ataşehir'de tam 60 delege seçilecek. Ataşehir'de an itibariyle heyecan yüksek olsa da seçimler gayet demokratik bir atmosferde geçiyor.

Çiğli siyasetinin belirleyici isimlerinden olan Ali Rıza Koçer’in listesine ise ilgi oldukça büyük...ÖZCAN: DEMOKRASİNİN GEREĞİ

Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, delege seçimleri ile ilgili olarak oncusehir.com'a bir değerlendirme yaparak, "Bugün itibariyle Çiğli'de 20 mahallede delege seçimleri yapıldı. 18 Mahallede çift liste, 2 mahallede de tek liste ile demokrasi yarışına girildi. Mavi, beyaz ve kırmızı listelerimiz var. İlçe Başkanı olarak biz Aydınlıkevler Mahallesinde oyunumuzu kullanıyoruz. Mahalle delegeliğine adım atan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Seçimler demokrasinin zenginliğidir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak en büyük katkımız demokratik yarış, o nedenle mahallelerde farklı listeler de var. Bunlar bizim CHP'nin renkleri olarak düşünüyorum. Bu seçimler, barış olsun, birliktelik olsun, CHP'nin birlikteliği olsun. Kentimize ve CHP’ye hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.


Aydınlıkevler Mahallesinde İlçe Başkanı Mert Özcan beyaz liste ile Aziz Buğa ise kırmızı liste ile yarışa giriyor.

Başkan Özcan, sadece Barış ve Cumhuriyet mahallelerinde seçimlere tek liste ile gidildiğini de açıkladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
İçişleri Bakanlığından kısıtlama açıklaması!
İçişleri Bakanlığından kısıtlama açıklaması!