CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Özdemir’den bayram mesajı

CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Özdemir’den bayram mesajı

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Bayramların bağlayıcı günler olduğunu ifade eden Özdemir, “Kurban Bayramı dayanışmadır, ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktır. Yine bayramlar çocukları sevindirmektir” dedi.

19 Temmuz 2021 - 19:05
Reklam

ÖNCÜŞEHİR - CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Öncelikle Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar, bizi biz yapan, geçmişten gelen ortak değerlerde buluşturan, kaynaştıran en önemli ortak paydalarımız,  bizleri birbirimize en çok bağlayan günlerdir. Kurban Bayramı dayanışmadır, ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktır. Yine bayramlar çocukları sevindirmektir. Büyükleri hatırlamaktır. Zor günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda dayanışma kültürünü en üst noktaya taşıyan ihtiyacı olanlara ulaşan, çocukları sevindiren, hizmetleriyle yaşlılarımızı unutmayan belediyelerimizi de ayrıca kutluyorum.

“PANDEMİNİN DEVAM ETTİĞİNİ UNUTMAYALIM”

Diğer yandan Dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 salgınıyla mücadele aralıksız sürüyor. Salgın nedeniyle uzun süredir sevdiklerimizden, dostlarımızdan uzak bayramlar geçirdik. Umarım bu bayram sevdiklerimizden ayrı geçirdiğimiz son bayram olur. Öte yandan her ne kadar kısıtlamalar kaldırılsa da pandeminin devam ettiğini unutmayalım ve kurallara uyarak mücadeleye devam edelim. Ayrıca salgın başladığı günden beri gece gündüz demeden çalışan, ailelerinden ayrı geçiren sağlık emekçilerinin de bayramını kutluyorum. Her türlü haklarını almalarını canı gönülden destekliyorum. İnsanlığa sundukları üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Son olarak bayramı geçirmek için memleketlerine giden vatandaşlarımıza trafik kazalarında acı kayıpların yaşanmaması adına araçlarını dikkatli kullanmalarını ve mutlaka trafik kurallarına uymalarını bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Ülkemiz adına aydınlık günlerin, mutlu yarınların ve güzel bayramların çok yakın olduğu umudunu kaybetmeden nice bayramlar diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de orman yangını çıktı!
İzmir’de orman yangını çıktı!
İzmir’de korkutan baca yangını
İzmir’de korkutan baca yangını