CHP Konak’ta Basın Sorumlusu Özdil oldu

CHP Konak’ta Basın Sorumlusu Özdil oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütünde Basın-Yayın Sorumlusu olarak Barış Özdil görevlendirildi.

16 Haziran 2020 - 16:43

Covid-19 pandemisinin normalleşme sürecine girmeye başladığı bu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü de çalışmalarına ivme kazandırdı. Farklı alanlarda çalışmalar yürütecek ilçe komisyonlarının yürütme kurulları ve komisyon sorumluları belirlenmeye başlandı.

Basın Yayın Komisyonu sorumluluğuna ise Barış Özdil getirildi. Komisyonda Özdil ile birlikte görev Deniz Kara, Dilan Baskan Güneş, Mustafa Çetinkaya, Delal Kahraman, Egecan Canpolat görev yapacak.

Aynı zaman Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Özdil, yeni görevi ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Özdil, “Sayın İlçe Başkanımız Çağrı Gruşçu ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ekibimizi kurduk. Ağırlıklı olarak genç bir komisyon yürütme kurulu oluşturduk. En büyük hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü’nün yaptığı çalışmaları ve projeleri basın aracılığıyla en doğru şekilde vatandaşlarımızla buluşturabilmektir” dedi.

Öte yandan İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu’nun bu sorumluluğu kendisine vermesinden büyük bir onur duyduğunu dile getiren Özdil, “Medyanın günümüz siyasetindeki önemini biliyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
İzmir'de cinayet şüphelisi 20 yıl sonra yakalandı
İzmir'de cinayet şüphelisi 20 yıl sonra yakalandı