CHP’li Gençlerden mesaj: Medya sizinse, sokaklar bizimdir!

CHP'li Gençlerden mesaj: Medya sizinse, sokaklar bizimdir!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka Gençlik Kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve partililerin söylemlerinin medyada yeterli yeri almadığını savunarak tepki gösterdi. CHP’li gençler Kılıçdaroğlu’nun söylemleri sokağa taşıdı.

05 Mart 2020 - 08:55

CHP Karşıya Gençlik Kollarının gündeme ilişkin hazırladıkları afişlerle Karşıyaka’da yaşayan vatandaşlar, sabah güne Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözleri ile başladı. Gençlik kolları mensupları metro istasyonlarını, vapur iskelelerini, otobüs duraklarını ve merkezi yerleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin bulunduğu afişlerle donattı.


Gençlik Kolları İlçe Başkanı Burak İnanır konuya ilişkin, “Mademki halkımız genel başkanımızla buluşmasın diye medya tarafından baskılanıyor, o zaman bu sözler bizlerin çabasıyla sokaklarda yerini alacaktır. Kemal Kılıçdaroğlu halkımızdan uzak tutulamaz. Bizler halkımız için mücadele ediyoruz ve halkımız için varız. Medya gerçekleri yansıtmıyor ise örgütümüz, genel başkanımızın sözlerini o ya da bu şekilde halkımızla buluşturacaktır. Her türlü baskıyı aşacağız. Bu ülkenin umudu, bu ülkenin baharı Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Susmaz susturulamaz. Onların medyası varsa bizim de sokaklarımız var. Olağanüstü bir halde dahi açıklama yapmayıp, halkımızı bilgilendirmekten kaçınanlardan değiliz. Bizler, baharın güzel günlerin umuduyuz. Kemal Kılıçdaroğlu ne dediyse sokakta yerini alacak ve halkımızla buluşacaktır” diye konuştu.  YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan'dan kısıtlama sinyali!
Erdoğan'dan kısıtlama sinyali!
İzmir'deki yangında 1 can kaybı!
İzmir'deki yangında 1 can kaybı!