CHP’li MehmetTokan’ın yedi yemeği Basmane’de verildi

CHP'li MehmetTokan'ın yedi yemeği Basmane'de verildi

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden CHP İl Başkan Yardımcısı Pelda Başak Tokan’ın eşi Mehmet Tokan yedi yemeğinde anıldı. Tokan’ın çok sevdiği Basmane Semti’nde ailesi, dostları ve yoldaşları bir araya geldi.

24 Mayıs 2021 - 18:45 - Güncelleme: 24 Mayıs 2021 - 19:16

Bir hafta önce ölümüyle İzmir CHP’yi derinden üzen Mehmet Tokan’ın yedi yemeği Basmane’de gerçekleştirildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Basmane Bölgesi Spor Koordinatörü Judo Milli Antrenörü Münir Tunç, “Basmane halkının sürekli dertlerine koşan Mehmet kardeşim, Basmane seni unutmadı; unutmayacak” dedi. 

CHP Konak eski İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak, CHP İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, CHP Karabağlar Meclis Üyesi Sait Karaaslan, Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu, İzmir Mardinliler Federasyonu Başkanı Ahmet Tunç, İzmir Konfederasyonu Genel Sekreteri Beşir Tunç’un yanı sıra CHP’li gençler ve Basmane halkı da Tokan’ın yedi yemeğinde aileyi yalnız bırakmadı. 


Tarihi Altınpark Kıraathanesi önünde semt halkına yemek dağıtan Tokan ve Başak ailesi kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. İzmir Büyükşehir Belediyesi Basmane Bölgesi Spor Koordinatörü Judo Milli Antrenörü Münir Tunç da, Tokan’ın Basmane’yle ilgili özlemlerinin olduğunu ifade ederek, “O, bu semti ve bu semtin insanlarını çok sevdi. Bizler de onu çok sevdik. Bana yolladığı son mesajlarında Basmane’de ve etrafında desteğe ihtiyacı olan insanlara ulaşmayı görev bildiğini ve bunun kendisini mutlu ettiğini söyledi. Bizler, onun yapmak istediklerini gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Tunç’un konuşması esnasında konuklar gözyaşlarını tutamadı. İzmir Mardinliler Federasyonu Başkanı Ahmet Tunç da, Tokan için dua etti. Semt halkı ailelere ve CHP’lilere baş sağlığı diledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kız meselesi sonu oldu... Uzman Çavuş’un acı sonu!
Kız meselesi sonu oldu... Uzman Çavuş’un acı sonu!
Kolonlar patladı, inşaat çöktü: 1'i ağır 3 yaralı
Kolonlar patladı, inşaat çöktü: 1'i ağır 3 yaralı