Cumhur İttifakı’ndan Üçyol’da miting gibi açılış

Cumhur İttifakı'ndan Üçyol'da miting gibi açılış

Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı AK Partili Bilal Doğan Üçyol'da seçim koordinasyon merkezini büyük bir kalabalıkla birlikte açtı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi'nin de katıldığı açılışta, AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca ile MHP Karabağlar İlçe Başkanı İbrahim Uğur'da yer aldı.

08 Mart 2019 - 09:45 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 10:58

Büyük bir kalabalığın katıldığı şenlik havasındaki açılışta vatandaşlar hem Zeybekçi'ye hem de Doğan'a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Açılışta konuşan Doğan, "Gönül birliği ruhu ile kurulan Cumhur İttifakı'nın bizlere sağladığı birlik beraberlik ve bitmez tükenmez enerjiye Üçyol Seçim Koordinasyon Merkezimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Karabağlar için büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. İlk hedefimiz de Karabağlarlı hemşehrilerimizi Ak belediyecilikle buluşturmak ve yıllardır süregelen ilçenin kara talihini yenmek" dedi.


HİZMET VE BEKA VURGUSU

Karabağlar'da Cumhur İttifakı’nın güçlü ve planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Doğan “Bu seçim sadece belediye seçimi değil. Devletini, milletini düşünen herkesin, kirli oyunları bozacağı da bir seçim. Bu seçimde hem ülkemizin üstüne oynanan oyunları bozacağız, hem de yıllardır İzmir'in tam kalbinde ihmal edilen Karabağlar'ı hizmetle buluşturacağız'' ifadesini kullandı.

Karabağlar'daki tüm vatandaşlara hizmet etmek için destek istediğinin altını çizen Doğan, ''Bizim için o partili bu partili yok. O mahalle bana oy verdiyse hizmet götürürüm, vermediyse götürmem zihniyeti de yok. Karabağlar'ın tüm bölgelerine, tüm mahallelerine hizmet götürmek için yönetime talibiz.Karabağlar'ın tüm mahallelerini yaşanabilir kılmak için yönetime talibiz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın geleceği için gece gündüz durmadan çalışmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.


“KARABAĞLAR'IN KADERİ BU DEĞİL”

Karabağlar'ın tüm genelinin hizmetten yoksun kaldığını da vurgulayan Doğan, terk edilmişliğin ve sorunlarının görmezden gelinmesinin Karabağlılar'ın kaderi olamayacağını belirtti. Karabağlar'ın 500 bine yaklaşan nüfusuyla Türkiye'nin 54 ilinden daha büyük olduğuna dikkat çeken Doğan, sözlerin şu şekilde sürdürdü: “Ne yerel yönetim, ne de Büyükşehir Belediyesi 500 bin Karabağlarlı vatandaşımızın sorunlarını çözecek nitelikte hizmet üretmiyor. Bir mahallede çöpler toplanırken yollar kaderine bırakılıyor, diğerinde yollar asfaltlanmış ama çöpler toplanmıyor. İki işi aynı anda beceremeyen bir yönetimle karşı karşıyayız. Ancak ilçe genelinde baktığımızda Üçyol başta olmak üzere tüm sorunların üst üste yığıldığını görüyoruz. Halkımız sorunları yetkili makamlara devamlı ilettiklerini belirtmelerine rağmen cevap alamamaktan, karşılarında ciddi bir muhatap bulamamaktan şikayetçi. Yeşilyurt, Bozyaka, Hatay gibi yoğun bölgelerde ise adeta adım atacak yer kalmamış. Ne bir sokak düzenlemesi ne de bir otopark bulunuyor. Nasıl olsa ben seçiliyorum mantığıyla yerel yönetim adeta vatandaşa gözlerini kapayarak uykuya yatmış. Ancak vatandaşlarımız da gerçeği gördü. Artık Karabağlılar ve İzmirliler hizmet bekliyor. 1 Nisan sabahı hem İzmir genelini hem de Karabağları'ı hizmetle buluşturacağız."


YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit pilotun acısı Torbalı'ya düştü
Şehit pilotun acısı Torbalı'ya düştü
İzmir'de feci kaza! 2 ölü, 4 yaralı
İzmir'de feci kaza! 2 ölü, 4 yaralı