Deniz Başkan’a tam destek sözü

Deniz Başkan'a tam destek sözü

Menemen Belediyesi Başkanvekili Seçimi sonrası CHP üst yönetiminden ilk açıklama: Menemen’de yeni bir sayfa açılıyor

01 Aralık 2020 - 20:30

Menemen Belediyesi’nin yeni başkanvekilinin belirlendiği seçimin ardından açıklama yapan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Menemen Belediye Başkanının görevden alınması sonrası bugün Menemen Belediye Meclisi olağanüstü toplantısını yaptı Menemen Belediye Başkanvekili seçimi gerçekleşti. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak 15 meclis üyemizle Millet İttifakının paydaşı İYİ Parti’nin de desteğiyle tek adayla bu seçime girdik. Tüm meclis üyelerimiz bu görevi yapabilecek yeterlilikteydi. Ancak Deniz Hanım’ın adaylığı konusunda bir mutabakat oldu. Deniz Hanım, bugün birinci turda üçte iki çoğunluk sağlanamadı, ikinci turda üçte üç çoğunluk sağlanamadı, üçüncü turda salt çoğunluk sağlanamadı ve dördüncü turda oyların eşit çıkması nedeniyle kura ile seçim tamamlandı. Geçmişte ne yaşanırsa yaşansın bugünden itibaren Menemen’de yeni bir sayfa açılıyor. Herkesi kucaklayarak, Menemen halkının beklentilerini ortak akılla çözerek bundan sonra Deniz Hanım Menemen’in ilerlemesini sağlayacak. Ben kendisini tebrik ediyorum. Menemen’e, İzmir’e hayırlı olmasını diliyorum. Destek veren herkese teşekkür ediyorum, Deniz Hanım’a başarılar diliyorum” diye konuştu.

KARAKURT: ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ

 Menemen’in yeni Belediye Başkanı Deniz Karakurt ise duygularınışöyle anlattı: “Bundan sonra hangi partiden hangi görüşten olursa olsun hep birlikte bu görevi el ele beraberce yerine getireceğiz. Birlikte olacağız, önümüze bakacağız. İl Başkanlarıma, partililerime, destek veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum.”

TORUN: DENİZ BAŞKANA GÜVENİYORUZ

Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da “Menemen’de yeni bir sayfa açılıyor. Deniz Başkanımız bundan sonra tüm mesaisiyle, meclis üyelerimizle birlikte, parti üyelerimizle birlikte görevine devam edecek. İnanıyoruz ki, Menemenlilere en iyi hizmeti verecek. Kendisine güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zafer büte
    1 ay önce
    Serdar'ada guvenip bize emanet etmişti sayin Kılıçdaroğlu menemen emanete sahip çıktıda emanet ve chp kendine sahip çıkamadı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öz kardeşini 25 yerinden bıçakladı
Öz kardeşini 25 yerinden bıçakladı
Evli olduğu astım hastası kadını boğarak öldürdü
Evli olduğu astım hastası kadını boğarak öldürdü