Deniz Yücel: Adamcı siyaset anlayışına geçit vermeyeceğiz

Deniz Yücel: Adamcı siyaset anlayışına geçit vermeyeceğiz

Karşıyaka’da gerçekleşen İlçe Kongresi’nde konuşan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Karşıyaka’nın tüm Türkiye’nin gözbebeği olduğunu vurguladı. Yücel, “Adamcı, ekipçi, dar siyaset anlayışına izin vermeyeceğiz. Bir birimizi kucaklayacağız” dedi.

18 Ocak 2020 - 12:20

Çiğdem CANPOLAT - CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, yaptığı konuşmasında CHP’nin iktidara hazır olduğunu ifade etti. Yücel, “27 ilçemizde kongrelerimizi tamamladık. Bugün Karşıyaka’da yarın da Menemen ve Beydağ’da ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız ve daha sonra da il kongremizi gerçekleştireceğiz. Karşıyaka’da bir başarı var. 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 71 ile kazanılan bir seçim var. Burada her zaman ama her zaman çıta yüksek, İttifak yapmadığımız ve İYİ Parti’nin de aday çıkardığı ilçede yüzde 71 ile seçim kazanmak çok büyük bir başarıdır. Öncelikle İlçe Başkanımız Uğur Yıldırım’a, gençlik, kadın kollarımıza, geçen dönem hizmet veren meclis üyelerimize Belediye eski Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a yeni meclis üyelerimize ve Başkan Cemil Tugay’a teşekkür ediyorum.  Karşıyaka bizim göz bebeğimiz ve Türkiye’de dahi örnek gösterilen bir ilaç. Bu başarı yeterli mi? Değil.  Bizim CHP’yi iktidara taşımamız gerek. Dış politikada macera aramayacak, ekonomiyi borç ile düzeltmeye çalışmayan, ötekileştirmeyen bir iktidar gerekiyor. Bu da CHP İktidarıdır. Bunu gerçekleştirebiliriz. Adamcı, ekipçi, dar siyaset anlayışına izin vermeyeceğiz. Bir birimizi kucaklayacağız. Tek ekibimizin CHP olduğunu unutmayacağız. Biz bir birimizi kucaklayamazsak bu toplumu kucaklamamız mümkün değil. Ben bunu gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

Yücel, Karşıyaka’da aday olan her iki adayın da çok değerli olduğuna vurgu yaparak, “Bugün bir birinden güzel, çalışkan adaylarımız var. İkisi de bir birinden değerlidir. Kim seçilirse seçilsin kongrenin kaybedeni olamayacak. Kazanan CHP olacak. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı