Dikkan Group ile Yaşar Üniversitesi arasında işbirliği...

Dikkan Group ile Yaşar Üniversitesi arasında işbirliği protokolü

Dikkan Group ve Yaşar Üniversitesi arasında üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde protokol imzalandı.

18 Ocak 2022 - 12:16

Dikkan Group sürdürülebilir eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliklerine önem veren bir markadır. Faaliyette olduğu alanlarda üniversite sanayii iş birliklerinin yaratacağı katkının farkındalığı ile hareket eden Dikkan Group, Yaşar Üniversitesi ile sanayi üniversite iş birliği protokolü imzaladı. Üniversite ile birlikte belirlenen konularda ortak araştırma ve geliştirme projeleri başlatmayı hedefleyen Dikkan Grup, aynı zamanda çalışanlarının lisans üstü ve doktora eğitimini de desteklemektedir.

Dikkan Group ev sahipliğinde gerçekleşen imza törenine Dikkan Group CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Dr. Fatih Mehmet Sancak, Yaşar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Levent Kandiller, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Yücel Öztürkoğlu ve Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nalan Özkurt katıldı.

Dikkan Group Hakkında

Dikkan Group 1978 yılında döküm ve endüstriyel vana üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır. Bugün dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştiren, Avrupa’nın lideri olarak sektörde faaliyetlerini sürdüren uluslararası bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Dikkan Group, Dünya çapında büyük projelere çözümler sunan, alanında önde gelen, yerli ve milli şirketler gurubudur. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 2020 yılı ilk 1000 ihracat gerçekleştiren şirketler arasında 452’nci sırada yerini alan Dikkan, sürdürülebilirlik merkezinde iş süreçlerini yapılandırmaktadır. Deneyimli, uzman ve dinamik yaklaşık 1.300 kişilik kadrosuyla yeşil, güvenli ve daha verimli olma vizyonun da çalışmalarını sürdürmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Tire’de silahlı kavga: 1 ölü
İzmir Tire’de silahlı kavga: 1 ölü
Çeşme’de uzman çavuşu bıçaklayarak öldüren zanlı tutuklandı
Çeşme’de uzman çavuşu bıçaklayarak öldüren zanlı...