Efes Selçuk’un sosyal konutlarında tadilat zamanı

Efes Selçuk'un sosyal konutlarında tadilat zamanı

Efes Selçuk’un İsabey Mahallesi’nde bulunan sosyal konutlar yenileniyor. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in seçim öncesi açıkladığı “5 Hedef 50 Proje” arasında yer alan, İsabey Mahallesi’nde bulunan sosyal konutların tadilatını içeren proje hayata geçiyor.

18 Haziran 2020 - 16:29

Sosyal belediyecilik kapsamında atılacak bu önemli adım öncesi, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, sosyal konutlarda yaşayan vatandaşlar ile görüşerek, mahallede incelemelerde bulundu.

Kısa bir süre sonra başlayacak tadilat kapsamında vatandaşların daha sağlıklı evlerde yaşamasına yönelik düzenlemeler yapılacak.  Çalışmalar belirlenen program çerçevesinde aşama aşama ilerleyecek. 

“Sözlerimizi unutmuyoruz, doğruyu savunuyoruz, vatandaşlarımıza el uzatıyoruz” diyen Başkan Sengel; “ Sosyal konutlarımız için kollarımızı sıvıyoruz. Belediye imkânlarımız el verdiği sürece bizden yardım isteyen tüm hemşerilerimizin yanında olmak, vatandaşlarımızın yaralarına birazda merhem olabilmek,  bizlere bu işi mutlulukla yapabilme gücü veriyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan deprem
İzmir'de korkutan deprem
Pfizer/BioNTech aşısını olan 24 kişi öldü
Pfizer/BioNTech aşısını olan 24 kişi öldü