Ekonomi muhabirleri onlar için toplandı!

Ekonomi muhabirleri onlar için toplandı!

İzmir ekonomi basınının bugüne kadar yaşamını yitirmiş üyeleri törenle anıldı. Aytaç Sefiloğlu, Barış Kudar, Füsun Çağlar, Güler Özkan, Özden Alpdağ ve Yaşar Sezginer için anma töreni yapıldı ve lokma dağıtıldı.

25 Ocak 2020 - 21:41

İzmir'deki ekonomi muhabirleri İzmir Ticaret Borsası önünde düzenlenen etkilikte, bugüne kadar farklı tarihlerde yaşamını yitirmiş arkadaşları, duayenleri ve meslektaşları için bir araya geldi. Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesinin organizasyonu ile bir araya gelen gazeteciler, ebediyete göçmüş meslektaşlarını andı. EMD İzmir Şube Başkanı Murat Demircan, Genel Sekreter Kadir Kemaloğlu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, Çağdaş Gazeteciler Derneği İzmir Temsilcisi Mustafa Akbaş ile vefat eden gazetecilerin yakınları ve EMD üyelerinin hazır bulunduğu etkinlikte lokma da dökülerek vatandaşlara dağıtıldı.

EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demircan, törende yaptığı konuşmada vefat eden tüm EMD üyesi gazetecilerin kalemlerini, kent ve ülke menfaati için kullandığını, bu isimlerden her birinin son derece saygın ve dürüst olduğunu kaydederek, "İzmir'de ekonomi muhabirlerine her zaman yol göstermiş olan, onlara ablalık, ağabeylik yapan değerli meslektaşlarımızı bir kez daha saygıyla anıyoruz. Hepsinin ruhu şad ve mekanları cennet olsun. İnanıyorum ki onlar da şu an bizleri bir yerlerden izleyip hepimizle gurur duyuyorlardır” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu yaptı!
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu...